Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Dünya Kupasını Kim Kazanır

Dünya Kupasını Kim Kazanır?

• İngiltere

• Arjantin

• Hollanda

• Fransa

• Hirvatistan

• Almanya

• Fas

• İspanya

• Brezilya

• Portekiz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
İngiltere kazanmasinda isterse demokratik Kongo Cumhuriyeti kazansın. Nefret ediyorum İngiltere'den

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Suriye yada Afganistan

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
messici tayfa verenler ondan o kadar oyu var yoksa kim verecek çeyrek finalde elenirler kura şansı olmazsa
Niye Eurocup Şampiyonu İtalyayı darma duman ettiler diğer favori Brezilyalı yenip kupayı kazandılar bunun Messi ciler ile alakası yok açıp hayatında maçını izlemeden konuşuyorsun son Finalissima maçını izle Şampiyon İtalya ya karşı nasıl oynamışlar bir bak cahil gibi yorum yapmazsın

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Messi. Kazancak butun takım messi için oynucak arjantinde messi demek vatan bayrak toprak demek 7 ballondor dunya kupasına cıkıcak 100 de 100. 10. Uyla oynucak tum macları messi kazanacak

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Brezilya içinden geçer bunların belki bir ihtimal sürpriz çıkabilir Belçika Portekiz'den

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,732
5,556
113
Niye Eurocup Şampiyonu İtalyayı darma duman ettiler diğer favori Brezilyalı yenip kupayı kazandılar bunun Messi ciler ile alakası yok açıp hayatında maçını izlemeden konuşuyorsun son Finalissima maçını izle Şampiyon İtalya ya karşı nasıl oynamışlar bir bak cahil gibi yorum yapmazsın
görürüz yeni gördüm sen kimsin mk riquelmeli dönemden beri takip ediyorum arjantini

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,732
5,556
113
Takip ediyorum dediğin maç sonuçları mı ?
maçlarıda izliyorum copa america kazandı dünya kupasını alacak diye bir şey yok dybalayı yine yedek oturtacaklar herhalde otamendiye bağlı takım defansta hücum hattı her dönem iyiydi zaten arjantinin messinin açıklaması var okuduysan bizden iyi takımlar var favori değiliz diye çeyrek finalde elenir diyorum ben bakalım 1 ay sonra zaten izleriz

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,162
835
113
Dünyanın en fazla hayal kırıklığı yaşatan milli takımı İngiltere bu kez 100 yılda bir olacak bir başarı yakalayabilir...