Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Dünya Kupasını Kim Kazanır

Dünya Kupasını Kim Kazanır?

• İngiltere

• Arjantin

• Hollanda

• Fransa

• Hirvatistan

• Almanya

• Fas

• İspanya

• Brezilya

• Portekiz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Ronaldo fanları çok üzüldü Messi kazanınca :) Ben daha ilk bu paylaşım olduğunda Arjantin kazanır adamlar daha 1 sene olmadan Brezilyayı Copa Amerikada yendiler burada çoğu kişi favori görmüyordu Favori görenlere Messici deniliyordu Futboldan anlayan kişiler belli oldu Saygılar :)

SaulGoodman

----
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,348
3,204
113
Arjantinin kupayı kazanacağı aklımın ucundan geçmedi fakat hakemlerin etkisi yok denemez. Özellikle Hollanda maçında lahoz denen ispanyol hakem resmen arjantin tarafına kararlar verdi final maçında polonyalı hakem 90artıda thurama yapılan penaltıyı yedi üstüne sarı kart çıkardı aldatmaya yönelik hareketten %100 penaltı pozisyon sarıyı tereddütsüz çıkardı ki var kontrolü devreye girmesin.

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,903
3,239
113
Arjantinin kupayı kazanacağı aklımın ucundan geçmedi fakat hakemlerin etkisi yok denemez. Özellikle Hollanda maçında lahoz denen ispanyol hakem resmen arjantin tarafına kararlar verdi final maçında polonyalı hakem 90artıda thurama yapılan penaltıyı yedi üstüne sarı kart çıkardı aldatmaya yönelik hareketten %100 penaltı pozisyon sarıyı tereddütsüz çıkardı ki var kontrolü devreye girmesin.
Aynen katiliyorum

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Sarı çıkartması Var kontrolünün devreye girmesine engel değil ki - Arjantin tırnaklarıyla her takıma üstünlük kura kura geldi hiç bir takım daha iyi oynamadı adamlar haketti kısaca Hakem kararları tersinede oldu ama kazanmayı bildiler

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Tebrikler Arjantin. Ben hayatımda böyle pressli oynayan takım görmedim. Sonuna kadar hakettiler. Kaleci Martinez ve Messi kupanın en büyük pay sahipleri. Fransa takımında mbappe şuanda yeni jenerasyonun dünya yıldızıdir.

SaulGoodman

----
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,348
3,204
113
Sarı çıkartması Var kontrolünün devreye girmesine engel değil ki - Arjantin tırnaklarıyla her takıma üstünlük kura kura geldi hiç bir takım daha iyi oynamadı adamlar haketti kısaca Hakem kararları tersinede oldu ama kazanmayı bildiler
hacı dayı haketmedi demedim ki haketti elbette fakat hollanda maçındaki hakemin eyyamcılığı ve finaldeki penaltı olayları yalan diyemeyiz onu söylüyorum zaten tartışmanın anlamı yok sonuçta kupayı kazandılar öyle ya da böyle messi ve kaleci martinez tarih yazdılar diyebiliriz.