Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Ortak Yetkili

Benimsansim25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,340
298
83
Merhaba herkese forumda arada denk geliyo kimlik bilgilerini paylaşan arkadaslar işi paranoya sevıyesıne goturmusler neyse lafın özü E-Devlet ortak yetkılı bolumunde kısıtlama var girip onaylayınca adınıza şirket acılamuyor ve ortakta yapamıyorlar normalde de yapmazlarda yınede ihtimalıde bu şekilde ortadan kalkmış oluyor.İlerıde kendi istegınızle şirket acmak veya ortak olmak isterseniz aktıf edebılırsınız iyi forumlar.

Benimsansim25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,340
298
83
Güncell

Benimsansim25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,340
298
83
uzun zamandır kapalı benim zaten daha önce konusunu açtıydık eskiler bilir yeniler bilmiyordur büyük ihtimal
Faydalı olur belkı dusuncesıyle acıyım dedım bılmeyenler ilkakı vardır

Mrc35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,586
1,758
113
Merhaba herkese forumda arada denk geliyo kimlik bilgilerini paylaşan arkadaslar işi paranoya sevıyesıne goturmusler neyse lafın özü E-Devlet ortak yetkılı bolumunde kısıtlama var girip onaylayınca adınıza şirket acılamuyor ve ortakta yapamıyorlar normalde de yapmazlarda yınede ihtimalıde bu şekilde ortadan kalkmış oluyor.İlerıde kendi istegınızle şirket acmak veya ortak olmak isterseniz aktıf edebılırsınız iyi forumlar.
Sende sağol dost bilgi için

Benimsansim25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,340
298
83
Bilmeyenler için faydam dokunduysa ne mutlu bana en azından şirket ve ortaklık konusunda aklımız rahatlamış olur bu iş cok kolay degıl aslında ama kucuk bi ihtimalde olsa garantı olması daha guzel tşk etmenız yettı iyi forumlar