Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mete011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,265
795
113
Vakıf tarafından değerlendirmeye alınanlar ortalama kaç gün bekliyor acaba bilen var mı. Bayram öncesi çıksa güzel olur

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
Vakıf tarafından değerlendirmeye alınanlar ortalama kaç gün bekliyor acaba bilen var mı. Bayram öncesi çıksa güzel olur
değişiyor aga, şahsen benim 6.ayın 16 sında başvurum hala süreç devam ediyor yazısı var,, bağzı arkadaşlarada, dün başvuru yapıp iki gün sonra onay alan var, sistem nasıl, neye göre ilerliyor bilmiyrm, tabi bunun adına sistem denirse,

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,713
10,337
113
Sistemi çökerttim silivriden yazarım orayı da ayarlayınca 🕊Screenshot_2022-07-05-17-03-40-957_tr.gov.turkiye.edevlet.kapisi.jpg

Doncaster

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,131
10,008
113
Heyete iletilmiştir diyince bişey çıkıyor mu yoksa red olabilir mi dün başvurdum heyete iletilmiş

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Bu 2 günde sonuçlanması 6 ayda sonuclanmaması tamamen bulunduğunuz il ilçe vs buradaki syd vakıfları ile alakalı red veya onayı buradakiler tombala usulü ile belirliyor karı o an telefonda kocasına kızıyor reddi yapıştırıyor emin olun

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,881
834
113
değişiyor aga, şahsen benim 6.ayın 16 sında başvurum hala süreç devam ediyor yazısı var,, bağzı arkadaşlarada, dün başvuru yapıp iki gün sonra onay alan var, sistem nasıl, neye göre ilerliyor bilmiyrm, tabi bunun adına sistem denirse,
Üstad bunu onaylayanlar ikamet ettiğiniz ilçedeki sosyal yardımlaşma vakfı. 1100 tl lik pandemi yardimi gibi merkezi değil. 200 lira da verebilir 1000 lira da belli bir kural yok. Bazen 1 hafta sürmüyor bazen de 1 ay bekletiyorlar..

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
Üstad bunu onaylayanlar ikamet ettiğiniz ilçedeki sosyal yardımlaşma vakfı. 1100 tl lik pandemi yardimi gibi merkezi değil. 200 lira da verebilir 1000 lira da belli bir kural yok. Bazen 1 hafta sürmüyor bazen de 1 ay bekletiyorlar..
sosyal yardımlaşma vakfının yetkisi dahilinde olduğunun farkındayım, pandemi ile alakası olmadığını da biliyorum, bizim de öğrenmek istediğimiz o zaten, neden bi orantısız iilem var, senin de dediğin gibi kimine bir hafta, kimini 1 ay, belki daha fazla, vakıfla anlakalı olduğnu çoğumz biliyz zaten, sonuç olarak, demek istediğim süreç sanki ordaki yetkilinin insafına kalmış gibi, ezbere, kimisi 2 gün kimisi 1 ay vs bi sistem, düzen vs adalet e uygun bi şekilde ilerlemiyr

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
805
309
63
Bu 2 günde sonuçlanması 6 ayda sonuclanmaması tamamen bulunduğunuz il ilçe vs buradaki syd vakıfları ile alakalı red veya onayı buradakiler tombala usulü ile belirliyor karı o an telefonda kocasına kızıyor reddi yapıştırıyor emin olun
şimdi böyle yapan insanı, severmisin sabaha mı bırakırsn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...