Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deluxezirve

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
644
250
63
Ben sürekli mini set oynuyorum hocam sonuçlandırmada yanlışlık yok yani doğru sonuçlandırma

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
@Shellac konu amacı dışında hortlanıp duruyor bunun yeri burasımıdır

Asci55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
8,799
8,368
113
Son ödeme miktarı yazan yer kaç TL se o ödeniyor.Orada ne yazıyorsa onu aliyorsun 🙏
30.07.2022 de basvuru yaptım hala sürec beklemede diyor. bu konu ile ilgili bilginiz varsa benı aydınlatırsanz sevnırım ne yapmam gerekıyor sonuclanması için :)

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
30.07.2022 de basvuru yaptım hala sürec beklemede diyor. bu konu ile ilgili bilginiz varsa benı aydınlatırsanz sevnırım ne yapmam gerekıyor sonuclanması için :)
O sosyal hizmetler bakanlığında herhalde süreç devam ediyor diyor.E devletler bölümünde aramaya sosyal yardım yazıp oradan bakın orada ne yazdığı önemli.Cunku bazen süreç devam etse de orada olumlu veya olumsuz yazar 🙏

Asci55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
8,799
8,368
113
O sosyal hizmetler bakanlığında herhalde süreç devam ediyor diyor.E devletler bölümünde aramaya sosyal yardım yazıp oradan bakın orada ne yazdığı önemli.Cunku bazen süreç devam etse de orada olumlu veya olumsuz yazar 🙏
orada hala sürec devam ediyor yazıyr ptt ödemelerınde de bişe yok hala

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
7 Ekim diyolar ama umarım daha erken olur

Cashh

Papara nere yazicaz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
812
162
43
3 ay oldu hala sonuclanacak
Beyler rahat olun 6 temmuz başvurum onay vakıftan ilçeye bağlı olandan 4 agustos 1 ayda merkezi yardım grubu beklettiler Eylül de aldım kaçı taam hatirlaniyorum ama basiydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...