Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
U arada bu aylik odeme bu gece yatabilir gecenlerde oyle olmustu pazar gecesi yatmisti ptesi cekmistik

2002

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
498
223
43
Beyler bugün yatar mı bu aile desteği ödemesi?

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Kumarci adamlar başvuru yapmış yazık o kadar sıkıntılı insanımız varken yazik bunlar alıp siteye yatiracak.
sebep kumar yüzünden ihtiyaç sahibi değilken ihtiyaç sahibi haline gelmek malum zaten geçinmek neredeyse imkansız üstüne acaba kazanirniyim deyip cepteki parayı da benim gibi sitelere hayır hasenat olarak veren tüm dostlara selam yeni hafta yeni heyecan yeni gün yeni umutlar yardım parası yatsa da forumdaki gariban kardeşlerime sağlam bir roll yapsak

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,383
18,518
113
Kumarci adamlar başvuru yapmış yazık o kadar sıkıntılı insanımız varken yazik bunlar alıp siteye yatiracak.
70 milyon nüfuslu bir ülkede 45 milyon kumarci varmış dost bunlara sende dahil.. bu ne demek biliyirmusun!!! Korkunç bir şey yardım felan kurtarmayacak bu ülkeyi yakındır birbirlerini yiyen insanlar görmen bana ülkede yardıma muhtaç olmayan birini göstersene

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
cevap yorumda gizli acaba kazanirniyim bir borcumu kapatabilirmiyim sıkıntılarımdan kurtulabilirmiyim vs vs

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,040
44,097
113
Bizimde onaylandı ama odeme yok

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,383
18,518
113
Aydında bunlar odemez para falan
Bakacağız artık devlet bizden yardım bekler biz devletten körler sağırlar birbirini ağırlar :( hale gelmiş memleket canım memleket ne diyelim bizi buhallere düşünenler kahrolsun hep İsrail'in işleri bunlar dış güçlerin bizi kizkanmasi ah o dış güçler yokmu ;))) ne geldiyse başımıza soeumlusu onlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...