Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113
Ne dedi aile destek paralari yarin yatiyormu dedi
Türkiye Aile Desteği Programı kapsamında 2,5 milyon vatandaşımıza aktarılacak 3,2 milyar lira yarın hak sahiplerinin hesaplarına yatırılacak. Elektrik desteğinden yararlanan 3 milyon hanenin 666 milyon TL tutan ödemesi de bu hafta yapılacak. Doğal gaz yardımının ilk grup ödemesi de bu hafta gerçekleştirilecek.

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Türkiye Aile Desteği Programı kapsamında 2,5 milyon vatandaşımıza aktarılacak 3,2 milyar lira yarın hak sahiplerinin hesaplarına yatırılacak. Elektrik desteğinden yararlanan 3 milyon hanenin 666 milyon TL tutan ödemesi de bu hafta yapılacak. Doğal gaz yardımının ilk grup ödemesi de bu hafta gerçekleştirilecek.
Benim doğal gaz fes edildi Red edildi yazıyor diğer yardım bekliyor yazıyor AKP lileremi onaylanıyor sadece bu acaba

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113
Benim doğal gaz fes edildi Red edildi yazıyor diğer yardım bekliyor yazıyor AKP lileremi onaylanıyor sadece bu acaba
üstad yaşadığın ilçedeki vakıf görevlilerin insiyatifinde sayılır bu yardımlar. beni önce red edip 2. başvuruda onayladılar.. tavsiyem cimer e istek/talep başlığı ile durumunu anlatan detaylı bir yazı yaz. gönderilecek kurum olarak da ikamet adresinin valiliğini seç. hanede yaşayan herkesin sigorta geçmişi,maaş ve mal,mülk durumunu görebiliyorlar bilgin olsun ayrıca

Cashh

Papara nere yazicaz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
812
162
43
Hani yatan birşey yok kim dedi yaticak diye ödeme hazırdır falan diyor öncesinde daha öyle bir durum bile yok

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Dogal gaz nerde yatiracm elektirk te cikti e devlette odedim ama dogalgaz nasil odeyecem bilginvarmi
Benim bildigim gidip pttden odersen indirimli oduyorsun karrdes.banada cikdi gecen sene ama kis bitmek uzereydi kisin degerlendiririm dedim vakti geldi 😁

LeylekBaba35

Kaf-sin-kaf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,433
449
83
Zamlı yatıyor ben 450 alıyordum reiz zam yapmış 850 yatacak inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...