Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merterem

🇹🇷 Türkiyem 🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,239
693
113
Sen hesaba aktar yapmismiydin dostum benim şu PTT aktarda para gözükmüyor ama aktarım yaptığım için sanırım ama banka hesabına gelende bir şey yok ilginç
Tamam olsun yinede ptt'den çekebilirsin kurum ödemelerinde gözükmesede

SANSLI10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
101
26
28
benımde 31 yazıyordu 30 unda vezneden aldım

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Hesaba aktar yapmayın uzun sürüyor en iyisi si ptt kartını alıp direk atm den çekin ayrıca bu ay elektrik yardımı yatan varmı benim yatmamış ptt ödemelerinde gözükmüyor ödemeniz hazırdır diyor ama yok

SANSLI10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
101
26
28
AYIN 7 SINDEKINI BILE AKTARANLAR HAALEN ALAMADI ONA GORE MACERA ARAMAYIN

SANSLI10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
101
26
28
VEZNEDEKI MEMUR GÖRÜR BAKMA KURUM ODEMELERINE ELEKTRIK BILE IKI GUN EVEL GÖRUNUYODU SIMDI GORUNMUYOR GUNCELLEMELERDEN

Emre99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
273
88
28
Sen hesaba aktar yapmismiydin dostum benim şu PTT aktarda para gözükmüyor ama aktarım yaptığım için sanırım ama banka hesabına gelende bir şey yok ilginç
PTT kartı olanlar aktarım yapsa bile olmuyor kartından ya da şubeden alabilirsin.

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Elektrik ödemesi yatmış arkadaslar sabah ptt de görünüyor

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
Beyler doğal gaz ödemesi yatan var mı 1 ay önce kabul edildi ama hiç bir ödeme görünmüyor

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Bana 2 ay önce 450 TL yattı 2 aydır yenisi yok sanırım şubat ayında yenisi yatacak

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
Bana 2 ay önce 450 TL yattı 2 aydır yenisi yok sanırım şubat ayında yenisi yatacak
Doğal gaz yardımı her ay yapılıyor diye biliyordum forum da cevap vermek parayla galiba bir Allahın kulu nedir ne değildir birşey söylemiyor

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Doğal gaz yardımı her ay yapılıyor diye biliyordum forum da cevap vermek parayla galiba bir Allahın kulu nedir ne değildir birşey söylemiyor
Bu ay herkes yılbaşından önce yardım parasını aldı reis kimse yazmaz bidahaki ayın yani şubatın 6 sı oldumu burası ana baba günü olur merak etme herkes sorar para yattımı diye doğalgaz yardımı her ay değil reis yılda 2 kes yani kışın başından kışın sonuna kadar 2 kez yatacak elektrik her ay yatıyor bu şekilde

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Bende çocuk yok o yüzden çocuk parası almıyorum sadece yardım elektrik ve doğalgaz alıyorum doğalgaz her ay yatmıyor bilginiz olsun

Harun6464

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
206
60
28
Aile destek ödemeleri bu ay zamlı yatacakmı bilgisi olan var mı acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...