Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loverman

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
226
43
Cumhurbaskanina tayyip dediginiz icin hakkinizda sorusta baslatilicaktir.sorustarmanin durdurulmasi için dosya masraflarini karsilamak üzere asagidaki hesaba ödeme yapmaniz gerekmektedir.detayli bilgi için forum uzerinden dm ile iletisime geçiniz.
Discount % kaç ona göre kasa ayar çekeyim kardo

deliqanlyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
417
134
43
Gece buna başvurdum sabah 10 da aradılar.1 hafta içinde değerlendirme olacak dedi ama bakalım

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Google raporuna göre 'rüyada börek görmek' Google arama motorunda son oniki ayda yüzde beşyüz artmış Türkiye'de. İnsanlar açlıktan rüyalarında börek görüyor. Önce muhtaç edip sonra da....
Neyse sinirlenince küfür ediyorum ben
bizim arkadas altına sıçmış dost zenginliğe işaretmiş hadi bakalım kısmetse kurtulcaz

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Ben pandemi de 2 kere almıştım 1.100 TL şimdi tekrar başvurdum bakabılım çıkar inşallah

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Ben pandemi de 2 kere almıştım 1.100 TL şimdi tekrar başvurdum bakabılım çıkar inşallah
Aynen 2 defa almıştım bizbize yeteriz ve pandemi sosyal destek dün gece başvurduğum bulunduğunuz il ilçe sosyal yardımlaşma vakfına iletilmiştir yazıyor bu ne hız demekki red gelecek

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Helal dost kapmıssın bı seyler cankayada var pis bi dönerci suriyeliler orayı ele gecırmıs dost ordan mı kapıyon bu kelımelerı
Benim tanıdığım suriler var dost onlara soruyodum gidin len kendi ülkenize onlarda Esad bum bum diyorlardı ordan dost

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...