Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Benim kabul edilmiş ama daha gelmedi ne kadar veriyorlar bilen var mı daha önce alanlardan ?

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,541
18,691
113
Benim kabul edilmiş ama daha gelmedi ne kadar veriyorlar bilen var mı daha önce alanlardan ?
Kardeş bizimde kabul edilmiş diyor dün baktığımda sürec devam ediyor yazıyordu bugün başvurunuz kabul edilmiştir diye yazmış ancak gelen giden yok :)

svkcnl42

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14
5
3
PTT ye yatıyor babalar kimine 450-500-600 sana kart veriyorler her ay oraya yatacak ilkini nakit alacaksınız 12 ay boyunca

Mete011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,265
795
113
intetnette 29 temmuz yazıyordu ilk ödeme günü diye. ben i ban yazmıştım başvururken ibana yatmadı

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,854
4,841
113
Ben başvurdum Red edildi fes edildi yazıyor
Cimere yazdım bana vermiyen bu devlete bende vermem dedim sövdüm aq ülke ülke degil
Mülteci kadar gelemiyoruz
Valla dost cimere boyle dedigin gibi yazdiysan 50 okka var demek ki sende🤣🤣

uaugur511

Yeni üye
Yeni Üye
2
2
3
aldığınız parayı kumara yatıracaksınız bırakın gerçekten ihtiyaç sahibi insanlar başvursun bu kadar aç gözlü olmayın

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,541
18,691
113
aldığınız parayı kumara yatıracaksınız bırakın gerçekten ihtiyaç sahibi insanlar başvursun bu kadar aç gözlü olmayın
Dost kumar zaten ihtiyaç sahibi insanlar ihtiyaçlarını gideremediklerinden dolayı düştüğü bir bataklık değil mi ? Çıkış yolu arayan insanların en son başvurduğu nokta

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,854
4,841
113
Dost kumar zaten ihtiyaç sahibi insanlar ihtiyaçlarını gideremediklerinden dolayı düştüğü bir bataklık değil mi ? Çıkış yolu arayan insanların en son başvurduğu nokta
Dost iyi seneryo yazmissin nefsini rahatlatmak icin🙂

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
bu ayın 7sinde başvurmuştum hala süreç devam ediyor yazıyor ne zaman sonuçlanır bu

Menekse

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
112
42
28
Yeni çıkmış galiba
Sosyal yardım başvuru hizmeti
Bölümünden geri ödemesiz yardım talebinde bulunabiliyorsunuz
Alanlar oldu 2 bin lira veriliyormuş bi deneyin şansınızı başvurun
6 ben başvurdum henüz sonuclanmadi bir kere mi 2 bin veriliyor ben aylık 6000 TL gelecek temmuz ayında kadar diye biliyorum bu yüzden başvurdum işsiz im şuan bu şekilde olduğunu bilmiyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...