Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Bakın babalar bu konuda ben profesyonelim ben 6 kere aldım ilki bizbize yeteriz Türkiye bundan çoğu kişinin haberi yoke-devlet arama kısmına PTT kurum odemeleri yaz çıkar son çekim tarihi 2100 sonra pandemi destek sonra sosyal destek buda enflasyon getirdiği aile yardımı bu 12 ay boyunca 450-500-600 gibi haneye göre degisecek IBAN miban unutun pttye kimlignizle gidin ödeme hazir yazanlar birinci taksiti nakit alacaklar diğer 11 ayin paraları PTT kart verecek sana parayı verirken sifrede verecek sonra her ay oraya yatacak anlasildimi
Bende PTT kart var.Sadece çocuk parası yatacak dediler oraya yatar mı

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,729
1,418
113
Bende PTT kart var.Sadece çocuk parası yatacak dediler oraya yatar mı
ablacım ptt hesabın varsa ptt hesabına gidiyor yoksa adına yatıyor diye biliyorum atmden kartı takıp bakmanda faydan var hafta sonu ihtiyacın varsa beklemessin

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
ablacım ptt hesabın varsa ptt hesabına gidiyor yoksa adına yatıyor diye biliyorum atmden kartı takıp bakmanda faydan var hafta sonu ihtiyacın varsa beklemessin
Hayır ATM kartı vermedim zaten PTT ye yatacak biliyorum ama PTT kart var benim oraya yatabilir diye dusundum

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Görmedim de bilmiyom öyleyse iyi bizde kazanırsak yardımcı oluruz
Yok hayır teşekkür ederim.Ben kimseden birşey istemem.Sadece para yatırmam bunu bil.Benim sadece bir zevk oynamam anlamam bile fazla.Tesekkur ederim yine iyi düşüncelerin için 🙏🙏

Son düzenleme:

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,541
18,691
113
Bizim hala PTT de gözükmüyor IBAN da yok olumlu tekgelisme yardımın kabul edildigi

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Benim PTT kartım vardı ama kullanmadığım dan attım ama hali hazırda bir PTT hesabım var belki yapmıştir :)
Olabilir benimde PTT kartına yatmış ben pazartesi beklerken bugün yatırdılar çektim bunada elhamdülillah çok şükür.Turkiyenin içine ettiler insanları bu kadar zor duruma sokup bu parayla da gecinebileceklerini sanıyorlar.Allah yardımcımız olsun başka birşey diyemem 😔🙏🙏

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,541
18,691
113
Olabilir benimde PTT kartına yatmış ben pazartesi beklerken bugün yatırdılar çektim bunada elhamdülillah çok şükür.Turkiyenin içine ettiler insanları bu kadar zor duruma sokup bu parayla da gecinebileceklerini sanıyorlar.Allah yardımcımız olsun başka birşey diyemem 😔🙏🙏
Ama sorun şu ki PTT karta ve hesaba dair hiçbir bilgi hafızam da değil :) ve PTT hesabımda icra vardı zaten hesapta 18 k para vardı bloke koydukları dan cekemedim ve kartı kırıp attım muhtemelen bu paralarda o hesaba yatarsa biz şu içeriz üzerine :)

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Ama sorun şu ki PTT karta ve hesaba dair hiçbir bilgi hafızam da değil :) ve PTT hesabımda icra vardı zaten hesapta 18 k para vardı bloke koydukları dan cekemedim ve kartı kırıp attım muhtemelen bu paralarda o hesaba yatarsa biz şu içeriz üzerine :)
İnşallah olmaz öyle ☺

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
benimki reddedildi niye anlamadım

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
tostlar ben medyumluğa başladım ama geleceği göremiyorum geçmişinizi görebiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...