Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu E-şans 50 TL Deneme Bonusu

Repentless

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
50
23
8
Yasal sitelerdeki zeplin vb oyunlar klon sahte geçen mislinin 50 tl bonusu ile denedim girmediğim her el 2x üzeri atarken girdiğim tüm eller 1x patladı 8 el üst üste 1x patlar mı patladı sohbet bölümü zaten yok bir de instaya reklam veriyorlar 1 oyuncumuz zeplinde 5 liraya 3027 lira kazandı diye çok büyük kazanmış aq

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,225
1,060
113
Doğduğum günden beri ki ne kutlu gündü bu ülkede yaşarım. Devletin memurları suratsız devletin kurumları her gün vatandaşı nasıl skeriz diye toplantılar yapan örgütlerdir. Devletin malı deniz yemeyen domuz şiarını benimsemiş bu ülkenin hiçbir kurumundan kumar oynamam

luffy69

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
775
269
63
Zeplin oynamayin sakin hep1 de patlio

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,135
1,601
113
Doğduğum günden beri ki ne kutlu gündü bu ülkede yaşarım. Devletin memurları suratsız devletin kurumları her gün vatandaşı nasıl skeriz diye toplantılar yapan örgütlerdir. Devletin malı deniz yemeyen domuz şiarını benimsemiş bu ülkenin hiçbir kurumundan kumar oynamam
KARDEŞİM senin benim ne yaptığım oynayıp oynamadığımız kimsenin seyindemi sanıyorsun gönlün ne isterse onu yapacaksın hür iraden ile

Collina

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
820
296
63
Detaylı açıklayayım da konu kilit olsun millet umutlanmasın. Arkadaş başlığı falan açıp konuya detay belirtmemiş.

Para çekimi yapamazsın
Kazancını başkasına aktaramazsın
Kazandığın tutarı hediye kartı oluşturacaksın
Anlaşmalı iş yerlerinde kullanabilirsin
Kullanırken o miktar aldığın üründen düşmez
Sadece tutar mesela 500 TL kazandın alışveriş yaptın alışverişinde 250 TL indirim kazanırsın

çuha

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
101
40
28
Uye olmuyor takip kodu fikab veriyor

cveneburi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,880
1,102
113
Screenshot_20240601-162956.jpg

Beni üye olarak bile istemediler

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,628
5,697
113
Teknik sorun oluşmuş ara ara deneyin duzeltmeye çalışıyorlarmış 🙏

Extaxytance

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
195
75
28
Aga valla bi dunya cekilise katildim ama tabi hic bir sonuc cikmicak 🤣

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,045
1,645
113
carrefour da geçerli 500 tl çek var 500 den fazla alışveriş yaparsan kullanılır ben sigara alkol de alınabilir alınamaz diye Bi ibare yok çünkü anca markete sormak lazım bunu

Ekli dosyalar

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,045
1,645
113
aldim 0 ladim :D