Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ecrin SMA

moti5561

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
176
44
28

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,505
903
113
Anne babanın cahilligini çocuklar çekiyor hep.uzucu bir durum Allah yardımcıları olsun.

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Vallahi bu çocuklara nasıl yardım edilmiyor anlamak mümkün değil Allah'tan sağlık bakanlığı artık evlilik düşünen çiftlere sma testini ücretsiz yapacak
Paylaşım için teşekkürler

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,722
5,550
113
Vallahi bu çocuklara nasıl yardım edilmiyor anlamak mümkün değil Allah'tan sağlık bakanlığı artık evlilik düşünen çiftlere sma testini ücretsiz yapacak
Paylaşım için teşekkürler
yapacak değil 2 yıldır var zaten neredeyse test ücretsiz basit bir kan verme işlemi ama sonuçları çok geç açıklıyorlarmış o konuda sıkıntıılar var cahillik ayrı bir sorun zaten ilk iki çocuğu smalı olup öldükten sonra üçüncüyü ısrarla yapıp aynı sonucu yaşayan şu aile gibi yapmayın işte çocuk kafanıza silah mı dayıyorlar
.

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
yapacak değil 2 yıldır var zaten neredeyse test ücretsiz basit bir kan verme işlemi ama sonuçları çok geç açıklıyorlarmış o konuda sıkıntıılar var cahillik ayrı bir sorun zaten ilk iki çocuğu smalı olup öldükten sonra üçüncüyü ısrarla yapıp aynı sonucu yaşayan şu aile gibi yapmayın işte çocuk kafanıza silah mı dayıyorlar
.
Direk bence devletin hiçbir şekilde ne kamuda ne özelde bunlara destek vermemesi lazım cidden çok cahil bir milletiz

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,938
44,315
113
Hangi birine yardım ediceksin ki. Tedavi masrafı çok yüksek ve smalı çok çocuk var Allah yardım etsin Allah anasına babasına yardım etsin

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
aynen öyle bin kere uyarsan yine dinlemezler çocuk olsun bereketiyle gelir kafasıyla üç-dört tane smalı çocuk art arda yapanlar var belki hasta olmaz diye kafa yok ki
Dost affedersin evinde yiyecek Zeytini yok adam rizkiyla gelir diye 3-4 tane çocuk yapıyor cidden akıl alır gibi değil ben bunlara değil de doğan herşeyden mahrum olan çocuklara acıyorum