Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Editorbet 500 Deneme Bonusu

idemirdelen

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
68
18
8
Kanka kelime oyunu anlamadın mı. 50 tl yatır yatırdığım para ile askıda ki para kadar çekim yap diyor. Yani 50 yi 1500 yapacaksın.
Arkadaşım bu mesajın meali ne kadar yatiritsan o kadar çekersin kimse sana 50yi 1500 yap demiyor. 1500 çekmek istiyorsan 1500 yatırım yapacaksın 500 yatiritsan 500 çekersin farkettiysen Min50 demis

totem344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
209
129
43
Ben hesabımı kapattım hergun sms atıyorlar illa sana frespin yükledik aktif et oyna diye malın evlatları kapalı olan bı siteye nasıl frespin eklemesi yapıyorsunuz

bedir5834

Üye
Yeni Üye
23
4
3
Arkadaşlar bu siteye kesinlikle üye olmayın para falan da yatirmayin çekim işlemi ne gelince bi dünya belge istiyorlar yollasanda cevap vermiyorlar canlı destek te sürekli bağlantıyı engelliyor sakın para yatirmayin

mrtk1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
310
110
43
arastirmadan baktım 2 gündür normal kendi yatirdigim parami 1000 yaptım hala cekmeye çalışıyorum hic olcagi yok ama işte

forzatamer42

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
96
26
18
Mk çekim paylaş yerimi bura bide 200 lira gelmiş onu paylaşıyor

Dinobaggio

Yeni üye
Yeni Üye
8
2
3
Bu siteye sakın ha üye olmayın. Patanızdan olursunuz. Paramın üstüne yattılar. Çekim yapmak istedim, bloke koydular çekime. Sonra evrak istediler, gönderdim. Yine oyalayıp durdular. 2000 tl için yaklaşan tKaklaya geçtiler. Paranızı yatırmayın hiç olur busitede