Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Efesbet 25 TL Deneme Bonusu ( Yatırımlı )

fthdrm

Üye
Yeni Üye
27
13
3
Bende yatrdim 100 tl 250 çektim 100 tl de anaa bakiye kaldı bana oynamaya
Bu çekim yaptım diyenler neden çekimi paylaşmıyosunuz paylaşınca ne kaybediyorsunuz kuru kuru çekim yaptım demekle olmuyo 25freespinden ne kazanç gelecekte çekim yapacaksın ya da 25tl kupon yapipta nasıl katlayacaksin o kadar iddiaciysan neden böyle saçma bonuslarla yatırımlarla uğraşıyorsun git saglam 1 siteye 100 yatır onla oyna benjm icin çekim paylaşmayan sitenin itidir

Ebruyakup

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
27
1
3
AXBET E 150 TL YATİRİM YAPTİM CEKİM TARİHİ ORTADA VE BiR DE BUNUN BİKAC GUN ONCESİ VAR BUGUN 22 Sİ OLDU GUNLERDİR AYNİ YALANLARLA BENİ OYALİYORLAR DOLANDIRICI BİR SİTEDİR YATİRİM YAPMAYİN DERİMIMG_20221122_073531.jpg

2009Mrc

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
34
5
8
Bu çekim yaptım diyenler neden çekimi paylaşmıyosunuz paylaşınca ne kaybediyorsunuz kuru kuru çekim yaptım demekle olmuyo 25freespinden ne kazanç gelecekte çekim yapacaksın ya da 25tl kupon yapipta nasıl katlayacaksin o kadar iddiaciysan neden böyle saçma bonuslarla yatırımlarla uğraşıyorsun git saglam 1 siteye 100 yatır onla oyna benjm icin çekim paylaşmayan sitenin itidir
Tsklr

Aykt56

Üye
Yeni Üye
19
8
3
axbet sitesi tam dolandırıcı şerefsizler benim de paramı vermediler yalanlarla üstüne oturdular