Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehli-Keyf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Bunun cevabını istediğine emin misin ??? Kibar bile yazmış Erhan . Ben ağırını konuşurum diye sustum kalktım pc başından çünkü
He işte ben bu yüzden yazdım. Ilk yorumumu iyi okuda anla.

Demişimki kişi kendisine zarar verir. Yani receb ayıp etmişse kendisine zarar. Sonrasi erhan az demiş diyosun buda sizin terbiyesiz bir ahlakinizi gosteriyo. Edepli konuşun.

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Ben dusuncemı yazdım erhana gerısı onla benle uzatmayalım beyler hakaret olmadıgı surece saygım sonsuzdur

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Arkadaşlar ben çıkıyorum yoksa banlanacam biliyorum kesin az kaldı.

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Ben dusuncemı yazdım erhana gerısı onla benle uzatmayalım beyler hakaret olmadıgı surece saygım sonsuzdur
Bak abim, erhana boş bulunup konuşmuş olabilir sen sana yakisani yaptın eyvallah konu özür ise ben özür diliyorum senden yaşca büyüğüm ve bi çocuğum var ben özür diliyorum kusura bakma

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Tmm recebe söylemiş bunu sana ne oluyor bırak adamlar aralarında halletsin bizde yardimci oluyoruz düzeltsinler diye sana ne oluyor yani?avukatmisin nesin sen kimsin yani
Aralarinda boylemi hallediliyo? Sigata parasi isterken ozelden yazabiliyoda küfür hakaret edicekken ulu orta herkesin icindemi ediyo? Ko etmeye zerre hakkki yok. Ozelden yazicak konusmuyosada konusmayacak.

Ismet karşıma gećip bana zorbacı birini savunma.

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
He işte ben bu yüzden yazdım. Ilk yorumumu iyi okuda anla.

Demişimki kişi kendisine zarar verir. Yani receb ayıp etmişse kendisine zarar. Sonrasi erhan az demiş diyosun buda sizin terbiyesiz bir ahlakinizi gosteriyo. Edepli konuşun.
Edebi muaşaratta bi laf vardır '' Yerinde yapılan küfür şiir gibidir '' diye ama ben şiir okumayacağım susuyorum . Çünkü olanı biteni anlatmaya dahi üşeniyorum sana göremedim sende anlayabilecek ışığı hadi iyi geceler.
Cevap dahi verme hakkaten tutamayacağım kendimi .

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Bak abim, erhana boş bulunup konuşmuş olabilir sen sana yakisani yaptın eyvallah konu özür ise ben özür diliyorum senden yaşca büyüğüm ve bi çocuğum var ben özür diliyorum kusura bakma
Reıs ben zaten konu uzamasın dıye yazdım sorun yok

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Konunun muhattaplarini alalim.meydana kozlarini paylaşsınlar :)

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Edebi muaşaratta bi laf vardır '' Yerinde yapılan küfür şiir gibidir '' diye ama ben şiir okumayacağım susuyorum . Çünkü olanı biteni anlatmaya dahi üşeniyorum sana göremedim sende anlayabilecek ışığı hadi iyi geceler.
Cevap dahi verme hakkaten tutamayacağım kendimi .
Dostum hala anlamıyosun, sizin konunuz recebin bi yanlışi değilmi evet, e bunu recebe boyle davranarak halledemezsiniz, adama hakaret etmeyin dedim recebin hatasini tastiliyorum demiyorum. Bana karşı bi gıcıklığınız var diye yazdığım dogru seyler zorunuza gidiyor bununda farkindayım ama yavaş yavaş sizde karakter olarak değişirisiniz iyiye dogru umarım.

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Dostum hala anlamıyosun, sizin konunuz recebin bi yanlışi değilmi evet, e bunu recebe boyle davranarak halledemezsiniz, adama hakaret etmeyin dedim recebin hatasini tastiliyorum demiyorum. Bana karşı bi gıcıklığınız var diye yazdığım dogru seyler zorunuza gidiyor bununda farkindayım ama yavaş yavaş sizde karakter olarak değişirisiniz iyiye dogru umarım.
Bi dk soralım recebe hakaret edilmismi? @recebb sana hakaret eden oldumu tek kelime evet veya hayir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...