Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehli-Keyf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Antebin hamamları sallanır külhamları, çiftetelli çalıyor gelinde :D:Doynayalım

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,859
76,378
113
Erhan dışinda lafıma maydonoz olanlar, beni sevmiyosanız benim sizden uzak durdugum gibi sizde durun, sizler benim yorumuma karşılık olarak tartısma açtiginiz icin sizlere cevap verdimm hatalarinizi görmezden gelmeyin.

Erhan sende benim nekadar net bişey söyledigimi iyi anladin. Ben eski olaylarin arkasina sığinıp bugunlerde konuscak adam degilim. Gordugumu okudum haksiz buldum ve yazdim ötesi yok.
eyvallah burda bitsin yazma daha da bişey gerilmeyelim

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
ya mahir diyelim ki ben adam değilim
sen nesin yazmadın mı forumda bugun arkadaslardan sigaramız yoktu para istedik kimse oralı olmadı diye ? demek ki seni samimi bulmuyorlar sen böyle yorum yazıp ahkam kesmedin mi unuttun mu ? hadi ben adam değilim sen nesin onu söyle bana ?
Orda konusma bitti erhan bu konusmadan ne çikarmaya calisiyosun?

Ogun bi dostluk istedik o dostlugu bulamayince bitirdim ben bu senin terbiyesizligini goturmuyoki. Konu benim sizinle konusmamm degil. Konu senin hakaretlerin edepli ol erhan edepli.

benzersiz35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
330
83
Beyler konu ismetin konusu değil mi ismeti sevmeyen aynı görüşte olmayan adam yazmazsa konu kapanır kimsede kavga etmez ismette senle anlaşamıyorsa oda senin konuna yazmaz olur biter

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
ya mahir diyelim ki ben adam değilim
sen nesin yazmadın mı forumda bugun arkadaslardan sigaramız yoktu para istedik kimse oralı olmadı diye ? demek ki seni samimi bulmuyorlar sen böyle yorum yazıp ahkam kesmedin mi unuttun mu ? hadi ben adam değilim sen nesin onu söyle bana ?
Bence artık yazamaz engelledim konuyu ben actigim için yazamıyor bence ;)

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,859
76,378
113

Ogun bi dostluk istedik o dostlugu bulamayince bitirdim ben bu senin terbiyesizligini goturmuyoki. Konu benim sizinle konusmamm degil. Konu senin hakaretlerin edepli ol erhan edepli.
tammdır ben edepsiz 20 lira sigara parası kovalayan oldumu cebe atıp indiren sinsiden takılan adam olmayan biriyim teşekkür ederim iyi aksamlar

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Beyler konu ismetin konusu değil mi ismeti sevmeyen aynı görüşte olmayan adam yazmazsa konu kapanır kimsede kavga etmez ismette senle anlaşamıyorsa oda senin konuna yazmaz olur biter
Ben msjlar göremiyorum en güzeli engelledim çünkü ne yazıyor yeminle goremiyorum. Onuda dedim ama yazıyor galiba daha

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113

Yahu sürekli bi terbiye sürekli bi ahlak sürekli bi adap . Nolursun kardeşim bombeyeciğim lütfen rica ediyorum susar mısın sevgili punisher kardeşim lütfen .

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,859
76,378
113
efendi değil MAHİR DELİRTME BENİ YAZMICAM DİYORUM YİNE YAZIYORUM PARA İÇİN SEVDİĞİ ADAMI SATAN SALAĞA YATAN EFENDİ DURMASIN ARAMIZDA yeter ya ben bu konuya bakmıyorum artık

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Siz iyi degilsiniz neresi anlamsız dostum, biris geliyo 20tl icin burda en efendi olan birisine yıkıl karşımdan kufurle hakaretle forumdan kovuyor o yorum hepiniz icin cokmu anlamlı? Yoksa o yorumu daha okumadinmi
Ya kardesim banane kim kimi kovarsa kovsun. Forumda admin var yonetici var onlar gereginj yapar kotü bi durum varsa

delisin61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
181
63
Vallahi yarım saat oyun oynadım neler olmış la burda :) hakaret edenden 1 tl papara alırım bak :) yatın ya gece gece kavga mı edilir. Yarın sakin kafayla tartışmaya devam ederiz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...