Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehli-Keyf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Ben size bi akıl vereyim o parayı paparaya yada banka hesabına çekmeyin ecoyla başka bi siteye yatırın tek kat risksiz şekilde çevirin paparadan çekin başka türlü 2 3 gün sürer
ben anlamam ne dıosanız onu yapayım

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Senaryoya bak la :D Hakkaten siktir git artık
Senaryo degil dostum, okadar Twtrda dalagalanan bi isim oldu PUNISHER088 kimse asıl hikayeyi bilmiyodu niyemi aynı sizin gibi sürü halinde olan kötü konuşan insanlar olunca 1 kişinin yazdığü dogru şeylere kimse bakmıyor. Sen işine bak o klasmanlarda değilsin ayak bağı olma yorma beni

benzersiz35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
330
83
Böyle yavaş yavaş tanıycaksın beni erhan, daha hiçbiriniz kim oluğumu bilmiyor.

O başka forum aynen hakkımı bırakmadığım site,

Sene 2016 erhan o forumda üyeyim, X bi site sponsor bende yatirim yaptim, neyse roulet oynadım 400u 5k yaptim, bunlar rakam kuralı var vs dedi ödemedi çöktüler paraya öyle bi kuralda yoktu, moda söyledim halletcem dedi sonuç yok beni forumdan banladı sonra bisey demeden, öğreniyorumki siteyle anlaşıyor yarısını vermeye ikna edip kendisine alıyor parayı.

Bende onun o forumda bi Operasyon düzenledim. 5 ay boyunca başka bi hesapla ip vs herşeyi ayarlanmiş benim oldugumu anlamıyacakları bi hesap, arkadasıma papara acmistim onu kullaniyodum etkinliklerden kazaninca ona attiriyodum yani formun icine birisi olarak daldım beni anlamadilar böyleliklede PUNISHER088 bu isim o forma o Dolandiricilara Hakkim olan zararı verdim. Erhan biz biliriz birmiz gibi olanları kardeşim. Sende beni çok iyi biliyosun.

Ben hakkımı aradımda buldum ERHAN uğraştım didindim en sonundada yapmak istediklerimi yaptim onlara.

Şimdi o X site bom boş darma duman ettim başlarına, kimse etkinlik yapamadı duşunsene bi forumda hic etkinlik yok kimse bakmiyor kim ne yapar öyle formu o ipne adam benim 5K parama çöktü erhan yaptıklarim hiç birşey o kahpelere dimi kardeşim?

Neyse ben bu foruma geldim efendi kendi halimde kimseyle darginlik yasamayan bi adamdim. Ama hakkima biseyler gelirsede susmayacagimi beni taniyarak anlamissindir artik Erhan.
Bilader yaptıgın yanlış o kadar kişinin hakkına girdin mesela biri sana geldi tecavüz etti(bana etmezler diye düşünme damacanaya hallenen var) sende başkasına mı tecavüz edeceksin kaç kişinin hakkına girdin birde bunu bir lütuf gibi anlatıyorsun yazık sana

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Senaryo degil dostum, okadar Twtrda dalagalanan bi isim oldu PUNISHER088 kimse asıl hikayeyi bilmiyodu niyemi aynı sizin gibi sürü halinde olan kötü konuşan insanlar olunca 1 kişinin yazdığü dogru şeylere kimse bakmıyor. Sen işine bak o klasmanlarda değilsin ayak bağı olma yorma beni
Dostum falan deme bana tokatçılarla dost olmam ben senin klansmanını ....rim mmcık . Tabiki o klansmanda değilim tokatçılar klansmanına senin gibi ibneleri alırlar

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Dostum falan deme bana tokatçılarla dost olmam ben senin klansmanını ....rim mmcık . Tabiki o klansmanda değilim tokatçılar klansmanına senin gibi ibneleri alırlar
Barıs buna argo kullanma . Belliki herkez rahatsiz bundan geregi yapilir heralde

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
senın için özellikle yarın konu acacagım diğer forumla konusup kanıtlarıyla gitmeden önce söylemek istediklerini söyle içinde kalmasın
Diger forumdan @emreyagmur kardeşime sorun beni tanıyor eskiden beri beni.

Sen kendini yorma erhan bişeylerin döküleceģi varsa ben zamanını iyi bilirim, çünkü o zamanı yaratan benim :) Vakti ben belirliyorum yazdığım hikayeden anlayamadinmi bunu erhan

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,859
76,378
113
Diger forumdan @emreyagmur kardeşime sorun beni tanıyor eskiden beri beni.

Sen kendini yorma erhan bişeylerin döküleceģi varsa ben zamanını iyi bilirim, çünkü o zamanı yaratan benim :) Vakti ben belirliyorum yazdığım hikayeden anlayamadinmi bunu erhan
sen kime ne yapabilirsin ki burda para dilenmek dısında kime ne faydan olmusta birilerini ortaya dökeceksin he ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...