Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehli-Keyf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Ortak bende uyuyamıyorum onu napcaz mal gibiyim amk
Valla sabah yine psikologa gidecez. Ins guclu bisey verirde su yemek yeme sorununi hallederim alacak parada yok . 20tl cikmsti cekilisten ulan attm siteye 20 kurustsn ceviriyom sans ya en zor zamanda guldu full wild geldi koi princessde olmicak sdy oldu 200.000 jeton aha dedim ilac dr yol parasi hersey cikti dedim mk sitesi odeme yapmamak icin binbirturlu takla atti

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,859
76,378
113
Gıydır burdayım
sen ne yuzsuz adamsın lan receb dün sana o kadar söyledik anlattık özeldende yazdık söz konusu para oldu 2 dkda unuttun bizi kaybol benim oldugum yerden bu saatten sonra cok pis sinirliyim sana

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Valla sabah yine psikologa gidecez. Ins guclu bisey verirde su yemek yeme sorununi hallederim alacak parada yok . 20tl cikmsti cekilisten ulan attm siteye 20 kurustsn ceviriyom sans ya en zor zamanda guldu full wild geldi koi princessde olmicak sdy oldu 200.000 jeton aha dedim ilac dr yol parasi hersey cikti dedim mk sitesi odeme yapmamak icin binbirturlu takla atti
nowwinden çektim ben aslında bir iki kere ama küçük küçük paralar niye ödemiyo ki adiler şaşırdım

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
sen ne yuzsuz adamsın lan receb dün sana o kadar söyledik anlattık özeldende yazdık söz konusu para oldu 2 dkda unuttun bizi kaybol benim oldugum yerden bu saatten sonra cok pis sinirliyim sana
Ben sana anlattım sacma sapan konusma erhan

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Aynı cümleyi yazmaya üşeniyorum ama ben daha da sinirliyim .

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,859
76,378
113
bana 15 versin biri varsa yeter harbi cok gerginim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...