Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehliyetim İptal Olarak Görülüyor

osman2023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
350
153
43
Dostlar selam, ben 7-8 ay önce alkolden ehliyeti kaptırmıştım. Süresi dolunca geri aldım, şuan e-devlet ve emniyette gözükmesine rağmen nüfus müdürlüğünde iptal edilmiş olarak görülüyor. Geçenlerde emniyetten belge alarak nüfus müdürlüğüne götürdüm fakat çalışanlar başında savmak için biz bir şey yapamayız tarzı konuşarak farklı farklı yerlere gitmemi söylediler. Sizlerden birinin başına geldiyse veya konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
kardeş kusura bakma da bir daha umarım alamazsın o ehliyeti eger ki ders almayıp alkollü araç başına geçeceksen tekrar, İNŞALLAH ehliyetin iptalinin farkına vardıgın gibi alkollü araç kullanarak sadece kendi canını değil bir çok masum insanın canını yakma riskininde farkına varırsın

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Merhaba, eski kiz arkadasimin basina geldi. Tam promil sinirinda alkolu yakalandi ehliyete el koyudu, ehliyeti alikonulmus durumda iken bu surecte ehliyetsiz ve alkollu yine yakalandi, sure 2 seneye cikarildi ve tekrar surucu kursuna gitti ayruca psikoteknige girdi 2 senenin dolumunda ehliyetini tekrar aldi. Bu arada simdi linc etmeyin hemen kizi, ben zaten yeterince kafasini utuledim cunku hep derim kendini oldurebilirsin kaza yapsan ama dahada onemlisi dusunsene 1 aileye carpsan! O yuzden bana kalsa 6 ay falan degil direk ehliyet iptali ve omur boyu ehliyet alamama cezasi verilmeli.

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
Dostlar selam, ben 7-8 ay önce alkolden ehliyeti kaptırmıştım. Süresi dolunca geri aldım, şuan e-devlet ve emniyette gözükmesine rağmen nüfus müdürlüğünde iptal edilmiş olarak görülüyor. Geçenlerde emniyetten belge alarak nüfus müdürlüğüne götürdüm fakat çalışanlar başında savmak için biz bir şey yapamayız tarzı konuşarak farklı farklı yerlere gitmemi söylediler. Sizlerden birinin başına geldiyse veya konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
iptal olması için 3 kez alkolden kaptırman lazım dostum ben 3 kez kaptırdım 3. sünde iptal ettiler yeniden kursa yazılıp ehliyeti baştan aldım trafik şube ve emniyet ile tekrardan bi görüş kaç kez kaptırdığını olan süreci vs anlat verecekleri cevaba istinaden ne yapmalıyım diye sor ! ama büyük ihtimal yeniden alman gerekecek ve tek yolu sürücü kursu ıvır zıvır süreçlerini tekrar etmen

Darkman

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
77
17
8
kardeş kusura bakma da bir daha umarım alamazsın o ehliyeti eger ki ders almayıp alkollü araç başına geçeceksen tekrar, İNŞALLAH ehliyetin iptalinin farkına vardıgın gibi alkollü araç kullanarak sadece kendi canını değil bir çok masum insanın canını yakma riskininde farkına varırsın
dostum zaten pişman olarak bindim başta araca sonra polisi görünce paşa paşa kenara çekip ceza yazmasını bekledim

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Umarım ömrün boyunca o ehliyeti geri wermezler sana hatta sadece sen degil alkollu araç kullanan herkezin

sfenks47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
965
345
63
geçmiş olsun trafik şubeye gidip konuş illaki hallederler yada yönlendirirler

sfenks47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
965
345
63
her yere gittim de kimse anlamıyor bişey bu konuda en sonra şuan cimerden dönüş bekliyom
Trafik şubenin anlamaması imkansız en azından konu ile ilgili yetkili merci neresi ise oraya yönlendirmesi gerekir.İnşallah çözüm bulursun

Darkman

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
77
17
8
Trafik şubenin anlamaması imkansız en azından konu ile ilgili yetkili merci neresi ise oraya yönlendirmesi gerekir.İnşallah çözüm bulursun
belge verip nüfus müdürlüğüne gönderdiler orası da çözemedi dostum sağolasın