Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ekonomi Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hira2019

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
559
562
93
Kardes öbürleri gelseydi sen ozaman görürdün ülkenin halini şükret gele az sabır edin hersey iyi olacak allahin izniyle para yok diye herkse ağlıyor ama bu forumda alayı kumar oynuyor kumar parasız oynanmiyor cebindeki parayı gidip kumara ver ondan sonra ekonomi bozuk diye ağla kimse gtne güvenmiyorsa kumar oynamıycak bende dahil öyle bir dünya yok nerde para yok herkesin altında son model araba cepte son model telefon döviz bürolarının önünde muazzam kuyruk nerde eski Türkiye
Sen git bir ATM den 2 3 k çek seri yeni basılmış 200 Luk al eline bir incele deli gibi para basıyorlar bu nedemek biliyormusun SENİN PARAN BU ULKEDE PUL KAGİT PARCASİ DEMEK hala kuyruk diyo taktir ediyorum önceden sabah 6 da hastanede sıraya giriyordun SSK şimdi evinde bekliyorsun Bir MR 8 ay sonrasina randevu veriyorlar hepsini geçtim ticaret yapmayan adam zaten siyasette yapmasın konusmasin bile sen bir telefona 80 k para ödemek için ne kadar çalışman gerektiğini biliyormusun ?

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Sizler şimdi siyaset bilmediğiniz için bazı srkadaslar için söylüyorum dolar 23 lira oldu diye herkes ülke elden gidiyor sanıyor bunlar sadece fregman filmi izlemeye az kaldı doların bir gecede 10 lira düştüğünü ne çabuk unuttunuz böyle çıkması iyi arkadaşlar bekleyin hele o.dolar çıktı diye sevinenleri görecem ben yakinda

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Sen git bir ATM den 2 3 k çek seri yeni basılmış 200 Luk al eline bir incele deli gibi para basıyorlar bu nedemek biliyormusun SENİN PARAN BU ULKEDE PUL KAGİT PARCASİ DEMEK hala kuyruk diyo taktir ediyorum önceden sabah 6 da hastanede sıraya giriyordun SSK şimdi evinde bekliyorsun Bir MR 8 ay sonrasina randevu veriyorlar hepsini geçtim ticaret yapmayan adam zaten siyasette yapmasın konusmasin bile sen bir telefona 80 k para ödemek için ne kadar çalışman gerektiğini biliyormusun ?
Sen git bir telefona 80 k vermek için çalış kardeş daha çok çalışman lazım senin ozaman yanlış anlamada 80.k telefona verecek kadar yüreğin varmi bunu diyorsun birde para yokmu diyorsun

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Sizler şimdi siyaset bilmediğiniz için bazı srkadaslar için söylüyorum dolar 23 lira oldu diye herkes ülke elden gidiyor sanıyor bunlar sadece fregman filmi izlemeye az kaldı doların bir gecede 10 lira düştüğünü ne çabuk unuttunuz böyle çıkması iyi arkadaşlar bekleyin hele o.dolar çıktı diye sevinenleri görecem ben yakinda
Seninle aynı ulkede yasadigim icin kendimden ozur dilerim begenmiyorsan git diyecen merak etme az kaldi gidicez

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,074
2,545
113
İyi zamanında yiğidi öldürüp hakkını mı verdiniz ki şimdi laf ediyonuz bu adama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...