Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Eksi 53 Bin

adanali011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,545
499
83
Yimer başvurdum ama yine bırakamadım yimere gitmeyi bıraktım sen düşün bonus kovaloyorum 3 kurus bulup sayısal şans topu sportoto çok denk gelir mi bi para diye

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
635
360
63
Size tavsiyem para kazancinizi çekip ya dolar veyahut fiziki altın alın.inanin onları bozup siteye atmak size zor geleceği için.oyle böyle birikim saglarsiniz bu şekilde ben 10.000 dolar yapabildim

Caner54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,693
2,096
113
Size tavsiyem para kazancinizi çekip ya dolar veyahut fiziki altın alın.inanin onları bozup siteye atmak size zor geleceği için.oyle böyle birikim saglarsiniz bu şekilde ben 10.000 dolar yapabildim
Ne anlatiyon sen kumarci adama,adam sabah kalkp kuyimcu acilmasni bekliyor ezan okunuyor camiye gitmez sabah kuyumcu bekler

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,851
6,641
113
Geçen gün matbet odeonbet ve mavibet 50 ufo galaxy eklemişti total'de 2800 çektim gözüm doymadı 2800 6000 yaptım neden 10000 olmasın dedim ve sonuç hüsran
Dost sakin kalamıyor insan . 10 k yapsan neden 20k olmasın dersin . Slot işi tam şeytan icadı

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,556
9,876
113
Allahtan banka kredi vermiyo çok şükür 5 bin borç var icra bi tek kapanır o çok şükür halime

wasil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,664
1,257
113
Dost sakin kalamıyor insan . 10 k yapsan neden 20k olmasın dersin . Slot işi tam şeytan icadı
Bende asla slot oynamam aslında spor oynuyorum ama en büyük zaafım aviator oraya dadanmasam varya dünyaları topluyorum geçen ay atlasbetten total'de 165 bin çekmişim ama elde ne var desen kocaman hiççç

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
635
360
63

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Beyler tesekkurler moralim biraz düzeldi ne borclar varmıs bnde calısmıyorum ondan boyle rizeye tasınıyorum kamyon ücreti tasıması depezitosu kirası kısaca hersey para ondan boyle oldu işe gircem 53 bin le dalga gecerim calısmayınca yuksek gelıyor

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Bak yemin ediyorum bana belki kizacaksiniz ama ben hiçbir zaman cebimden para yatırıyım da slot oynayayım demedim sadece bonus olursa sadece slot geçerli o zaman yada rulette kazandıktan sonra paranın bir kısmı ile slot oynuyorum şimdiye kadar bırakın zararı milyon üstü kâr etmisimdir

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,851
6,641
113
Bende asla slot oynamam aslında spor oynuyorum ama en büyük zaafım aviator oraya dadanmasam varya dünyaları topluyorum geçen ay atlasbetten total'de 165 bin çekmişim ama elde ne var desen kocaman hiççç
Dönüp dolaşıp yine kasa kazanıyor. Milyon vurmak için yüksek bakiye lazım , hadi milyon kazandık diyelim 1 ayda yine yeriz diye düşünüyorum.

Caner54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,693
2,096
113
İşte o zamanda gelip burda ağlarsınız:) yaptıklarından ders çıkarmayan insana herşey musthaktir.bizimde dilimiz yandı bı şekilde kendimizden ders cikarabildik
Bunun tıpta bile yeri var kardesim ismi de pedagojik kumar,bu beyinde bir bölumun reaksiyona ugramasi yani bir nevi bozulmasi bu genetikte oluyor dogustanda oluyor bu bir hastalik tescilli

wasil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,664
1,257
113
Dönüp dolaşıp yine kasa kazanıyor. Milyon vurmak için yüksek bakiye lazım , hadi milyon kazandık diyelim 1 ayda yine yeriz diye düşünüyorum.
Öyle tabi hırs en büyük düşmanımız doyumsuz olduk 1000 lira küçücük görünüyor gözümüzde

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,897
10,644
113
Ne çok dertli varmış.. Allah yardımcınız olsun

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,851
6,641
113
Öyle tabi hırs en büyük düşmanımız doyumsuz olduk 1000 lira küçücük görünüyor gözümüzde
50 100 tl farmlarken, 500 1 k bonus buy gözüme küçük geliyordu. Şimdi ise 1 k zar zor yapıyorum o da gidiyor zaten . Kurtulmak lazım ama nasıl.