Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Elcortezbetz 100 TL Deneme Bonusu

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
Deneme Bonusumuz 100₺'dir. Slot alanında kullanan üyelerimiz bonustan en fazla 250₺ kazanç sağlayabilirler.

Deneme bonusumuzdan 250₺' nin üzerinde kazanç sağlamanız halinde, bakiyeniz düzenlenecektir.

Deneme bonusunu ÇEKİM yapabilmeniz için minimum 250₺ YATIRIM yaptıktan sonra SLOT alanında yatırdığınız 250₺ / 1 KAT oyun alarak çevriminizi tamamlamalısınız.

Deneme Bonusu Sadece Yeni üyelerimiz için geçerlidir.

Deneme Bonusu Sadece Slot Alanında geçerlidir.

Ana para çevriminden sonra oluşan ''TÜM'' bakiyenizi yatırımınızın 5 katına kadar / EN FAZLA 1.250₺ olarak çekim yapabilirsiniz.

Bu bonustan faydalanan üyelerimiz ayni anda başka promosyondan faydalanamazlar. Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı yada kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, Elcortez söz konusu bonusları iptal etme hakkına sahiptir.

Elcortez herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme yada bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
@Shellac @Daimon bu adam site elemanı bu site anaparami iade etmedi konuyu kitleyin

ore3040

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
25
2
3
Deneme Bonusumuz 100₺'dir. Slot alanında kullanan üyelerimiz bonustan en fazla 250₺ kazanç sağlayabilirler.

Deneme bonusumuzdan 250₺' nin üzerinde kazanç sağlamanız halinde, bakiyeniz düzenlenecektir.

Deneme bonusunu ÇEKİM yapabilmeniz için minimum 250₺ YATIRIM yaptıktan sonra SLOT alanında yatırdığınız 250₺ / 1 KAT oyun alarak çevriminizi tamamlamalısınız.

Deneme Bonusu Sadece Yeni üyelerimiz için geçerlidir.

Deneme Bonusu Sadece Slot Alanında geçerlidir.

Ana para çevriminden sonra oluşan ''TÜM'' bakiyenizi yatırımınızın 5 katına kadar / EN FAZLA 1.250₺ olarak çekim yapabilirsiniz.

Bu bonustan faydalanan üyelerimiz ayni anda başka promosyondan faydalanamazlar. Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı yada kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, Elcortez söz konusu bonusları iptal etme hakkına sahiptir.

Elcortez herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme yada bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
Çekim bekliyorum bakalım ödeyecek mi

Ekli dosyalar

ozkansyl

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5
0
1
Deneme ile kazanamayınca yatırım yaptım 950 lira, 7k vurdum gayette ödediler, sıfır sorun

Ekli dosyalar

xvalir

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
96
33
18
Ne çirkin adamlarsınız ya siz kaybedince hemen pislik yapmaya başlıyorsunuz ne biçim adamsın
Dostum siteye üye bile olmadım adamın forumda sadece 1 mesaji var ve konusu geçmiş siteyi övüyor bir anda sence normalmi?

Cocacola

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
105
43
Dostum siteye üye bile olmadım adamın forumda sadece 1 mesaji var ve konusu geçmiş siteyi övüyor bir anda sence normalmi?
O kadar takip etmedim ama her üye olan mesaj atacak diye bir kural yok öyle değil mi

ozkansyl

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5
0
1
Abicim sitede Çekim Paylaş bonusu vardı, arkadaş burayı önerdi, bende foruma üye oldum konu altına paylaştım, neyin kafası bu, alın buda 2. mesaj 2. çekim o zaman. tövbe ya

1721668945841.png

Ekli dosyalar