Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Elektronik Hk.

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,918
15,386
113
Sen düzenli olarak orada mısın dost.Ben bu yazın bi 3 aylığına Almanya’da işim vardı gelmek zorundayım eğer orada olursan ya ben seni misafir edeyim yada ben misafir olarak geleyim :)
Tabi dost, istediğin zaman gel. Temelli taşındım buraya

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,146
43,658
113
Çok basit yöntemleri var ben sana yolunu anlatayım özelden dost hatırlat :)
Süper olur agam bakalım şöyle cebime bi 100k toplayayım en azından masrafları az çok karşılamak için param olur o zaman yazarım teşekkür ederim

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,918
15,386
113
Sorması ayıp yenge aracılığıyla mı gitmiştin yoksa kendin mi
Avrupa gönüllülük programı ile geldim ilk. Sonra beni bu programla davet eden kurum 1-2 sene ara geçtikten sonra sokak festivali tarzı bişey yapacaz sen de gel dedi. 3.5 ay önce falan geldim programla dost

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,146
43,658
113
Avrupa gönüllülük programı ile geldim ilk. Sonra beni bu programla davet eden kurum 1-2 sene ara geçtikten sonra sokak festivali tarzı bişey yapacaz sen de gel dedi. 3.5 ay önce falan geldim programla dost
Sorması ayıp ortalama Bi Avrupa ülkesine yaşamak için şans elde ettim diyelim kaç bin dolar ya da euro olmalı cebimde

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,940
5,691
113
Sorması ayıp ortalama Bi Avrupa ülkesine yaşamak için şans elde ettim diyelim kaç bin dolar ya da euro olmalı cebimde
ülkeden ülkeye değişir isviçre gibi aşırı pahalı bir yerse sağlam parayla gitmen lazım masraflar belini büker ilk etapta

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Kuruşun olmasada yaşarsın dost.O şansı elde edersen zaten çalışma izninide elde etmiş olursun.Oturumun ve çalışma iznin olduktan sonra gitmeden bile iş başvurunu yapar gittiğinde direk çalışmaya başlarsın.İlk etapta oda arkadaşlığı yaparsın biriyle aylık 50 Euro yeter.Onun dışındada yeme içmen için cebine 200-300 Euro koy 1 ay kral gibi yer içersin.İlk etapta bunlar yeter sana ha sigara kullanıyorsan buradan giderken oraya 2 karton götür orada 31 li paketler 10 Euro çünkü :)

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,146
43,658
113
Kuruşun olmasada yaşarsın dost.O şansı elde edersen zaten çalışma izninide elde etmiş olursun.Oturumun ve çalışma iznin olduktan sonra gitmeden bile iş başvurunu yapar gittiğinde direk çalışmaya başlarsın.İlk etapta oda arkadaşlığı yaparsın biriyle aylık 50 Euro yeter.Onun dışındada yeme içmen için cebine 200-300 Euro koy 1 ay kral gibi yer içersin.İlk etapta bunlar yeter sana ha sigara kullanıyorsan buradan giderken oraya 2 karton götür orada 31 li paketler 10 Euro çünkü :)
Valla şuan oturumun izni alabilsem nasıl oluyorsa varya bi 3 4 bin euro toplarım borç harç vs

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,918
15,386
113
Dost benim yöntemle gelirsen 100-200 Euro bile yeter çünkü program esnasinca kiran, faturalarin, yemek paran, ulaşım paran vs herşey karşılanıyor

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,146
43,658
113
3-4 bin Euro orada sağlam para bura gibi düşünme dost o para sana aylarca yeter
Bakalım müzik yapıyorum yakında klip çıkaracağım 2 şarkımın kaydı hazır para yapmaya çalışıyorum reklam vs için. Aptal kafam aklım başımda olsaydı 3 ay önce cebimde 60 bin tl para vardı kumardan gelen o paranın 47 binini 1.5 günde kaybettim en büyük kayıplarımdanmbirini yaşadım geri kalan 13üde öyle böyle kaybettim daha yeni yeni doğrulttum belli 3 kart kapadım hepsi 7 8 bin içerideydi elden borç kapadım 25 bin kadar anca bu son haftadır kâra geçtim eğer Bi 50 bin bandına gelirsem direkt hayalini kurduğum müzik hayatına atılıcam başaramazsam bu ülkeden gitmeye çalışıcam

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Bakalım müzik yapıyorum yakında klip çıkaracağım 2 şarkımın kaydı hazır para yapmaya çalışıyorum reklam vs için. Aptal kafam aklım başımda olsaydı 3 ay önce cebimde 60 bin tl para vardı kumardan gelen o paranın 47 binini 1.5 günde kaybettim en büyük kayıplarımdanmbirini yaşadım geri kalan 13üde öyle böyle kaybettim daha yeni yeni doğrulttum belli 3 kart kapadım hepsi 7 8 bin içerideydi elden borç kapadım 25 bin kadar anca bu son haftadır kâra geçtim eğer Bi 50 bin bandına gelirsem direkt hayalini kurduğum müzik hayatına atılıcam başaramazsam bu ülkeden gitmeye çalışıcam
Takılma dost gelenle gidene bize neler neler geldi neler neler gitti.Gelene gidene takılır kitlenirsen bir daha gelmez.Salla gitsin olur böyle şeyler diğer gelecek olan hedefin 200K olsun o gelsin.Müzik konusundada hiç alanım değil ama inşallah başarırsın dost.Olurda öyle bir şey yaparsan burada paylaş sürekli reklamını yapalım her koldan ünlü olan bir dostumuz oldu diye sağda solda ahkam keseriz :)