Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Emekli Zammı Hk.

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,213
2,317
113
küfürsüz imkânı olmadığından millet bakıp geçmiş süper yaaa 👊🏼😂

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Dul ve yetime ayrı bir önem verildiği söyleniyor yeri gelince ama %25ten başlayıp en fazla %75ini alabiliyorlar maaşın. Onlara üzülüyorum

byismo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
298
367
63
Ben emekliyim 43 yaşındayım.hayatımda ilk defa bişey yüzüme güldü 40 bin lira iş yerinden 10 binde emekli maaşı Allah bereket versin.

byismo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
298
367
63
Emekli olduk neyi anlamıyosunuz.
Yoksa daha 15 yıl vardı emekli olmaya

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,877
6,016
113
Emekliler getirdi bunları başımıza hakediyorlar babam da olsa %46 çok bile ben olsam emekliligi hepten kaldırırım bu dilden anlar anca milletimiz

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,819
10,420
113
Emekli olduk neyi anlamıyosunuz.
Yoksa daha 15 yıl vardı emekli olmaya
Eyt sana vurdu abi biz napalim 2 yıldan gumledik secim icin eyt yaptilar nerde Adalet hani kademeli emeklilik isterse emekli maasi 50000 olsun zam ustune zam koydukca fazlasiyla geri alıyorlar zaten para pul oldu bu dönemde

byismo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
298
367
63
Erken emeklilik diyorsan haklısın ama hem çalıştığım yerden para alıyorum hem emekli maaşı alıyorum diyorsan yanılıyorsun demek ki emekli parası yetmiyor
Kime yeter be kardeşim. Allah seni inandırsın benim düşüncem şu aslında. Emekli olup çalıçmayana en az 20 bin TL verilmeli. Benim gibi çalişan kişilerede 10 bin yeterde artar.
Kardeşim bi ev kirası olmuş min 10 bin. 60 yaşında bi insan çalışamıcak ne yapacak yazık günah valla

byismo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
298
367
63
Eyt sana vurdu abi biz napalim 2 yıldan gumledik secim icin eyt yaptilar nerde Adalet hani kademeli emeklilik isterse emekli maasi 50000 olsun zam ustune zam koydukca fazlasiyla geri alıyorlar zaten para pul oldu bu dönemde
Çok haklısın