Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Emeklilik Hayaliniz Nedir?

Emeklilik Hayaliniz Nedir?

• Seyahat Etmek (Yurtiçi-Yurtdışı)

• Bağ-Bahçe İşleriyle Uğraşmak

• Hayvan Beslemek (Köpek, Kedi, Kuş vb)

• Bol Bol Dinlenmek

• Kitap- Makale Yazmak

• Şirin Bir Sayfiye Yerine Yerleşmek

• Emeklilik Hayalim Yok, Çalışmaya Devam

• Sanatla Uğraşmak (Müzik, Resim, Hat vb.)

• Vur Patlasın Çal Oynasın

• Huzur Evine Yerleşmek

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113
Emekli olmayi beklemeden 1.2 yil içinde İstanbul'u terk etmek ege yada Trakya tarafı yerleşmek şuan ki düşüncem

selocan83

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
758
224
43
Bu ulkede emeklilerimiz ya ölüyor yada baska bir fabrikada calismaya devem ediyor olunceye kada

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,819
76,317
113
5 yıl sonraya hayal kuran var mı ki bu ülkede emeklilik hayali olsun reissss

ATLANTIK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,683
1,185
113
emekliyim yaklaşık 5 yıldır ama buzamana kadar hicbi hayalimi gercekleştiremedim malesef malumunuz hayat şartları gercekden cok kötü hem türkiye hemde dünyada pekcok ülke korana ve şavaşlardan vs. yinede sabır ve şükür diyelim tüm insanlara

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,314
44,541
113
Aynen kral 65 yaşında mezarda emekli oluruz şu 2023 gelse keskede biran önce seçim olsa
Secim olsa ne olucak?emeklilik yasinin duseceginimi saniyorsun sen?o yas yukselir ama dusmez kardes emin ol.ayrica fazla beklentiye kapilma derim secim ile ilgili tarafin belli yine her zamanki tablo cikicak karsina.suya indirim yapicam diye her mitingde kendi parcalayan ve bykshr bldiye secimini kazaninca ilk is suya zam yapan sahtekari tum istanbul gordu 😁

camiryon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
189
71
28
Secim olsa ne olucak?emeklilik yasinin duseceginimi saniyorsun sen?o yas yukselir ama dusmez kardes emin ol.ayrica fazla beklentiye kapilma derim secim ile ilgili tarafin belli yine her zamanki tablo cikicak karsina.suya indirim yapicam diye her mitingde kendi parcalayan ve bykshr bldiye secimini kazaninca ilk is suya zam yapan sahtekari tum istanbul gordu 😁
Onca zamlardan sonra sadece bunu konuşmak ironi veya Körlük :D Din iman kitap diye milletin götünde para kalmadı Halen herkes İbb diyor
Ülkeyi soydular diyoruz ülkeyi

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,182
783
113
Hayali emeklilik olan birinin, hayali ancak güzel bir mezar olur

Sempires

Üye
Yeni Üye
17
1
3
Hayal ediyorsam şerefsizim ama bu vatana on omur de cefa dolu emeklerim olsun feda ( moruk moruk burus buzuş sevisen ve sevişmek isteyenlere saygı. Duyuyorum fakat içten içe gülüyor ve kinayedoluyorum hislerim bu

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,314
44,541
113
Onca zamlardan sonra sadece bunu konuşmak ironi veya Körlük :D Din iman kitap diye milletin götünde para kalmadı Halen herkes İbb diyor
Ülkeyi soydular diyoruz ülkeyi
Ben dine imana kitaba bakmam kardes.isleve bakarim yasim 38 az cok goruyorum neyin ne oldugunu.bence aramizdaki fark sabit oylu olmamak.he bu arada benim oyum hic sabit olmadi ama en buyuk oyunu istanbul b.b. oyumu veridigim partinin suya indirim yapicam diye bas bas bagirip secilincede ilk isi suya zam yapmak olunca 1 bardak soguk su ictim unutmam o gunu 😁 neyse abi ben bu siyaset islerini sevmiyorum en guzeli susmak.bu muhabbetler futbol muhabbeti gibi konus konus bitmez 😁

deli_gibi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,537
645
113
İnsanın en az olduğu bir köy kasaba ...

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Ahada işde milletin geleceğini calan bu zihniyet kitap okumaz araştırma yapmaz bunlarq ver gazı din iman vatan diye yapsınlar seni başkan

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
239
43
İyi aile çocuğu eski patronum yüzünden emeklilik yaşım 60 1997 yılında sigortamı yaptığını söyleyip resim kimlik almıştı 1999 yılında askere gidene kadar çalıştım o zamanlar il merkezinde SSK vardı ordan bakılıyordu maalesef hiç hastane işim olmadığı için sigortasız olduğumu bilmiyordum sonra askerden gelip yeni işe girince sigortamin hiç olmadığını anladım sigorta girişim Mayıs 2001 oldu 8300 günüm var ve maalesef emeklilik yaşım 60 kalp hastasıyım 17 yıl sonra emekli olabilirim insan pek umut besleyemiyor