Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin emregok48 / 129k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
57782
Kupon Oranı
2.24

darkness

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,616
524
113
Pıtır vardı o çocuk burda bir mesaj yazana 1000 1000 gönderdi o çok cömert bir insan

uukala7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
526
154
43
kanka bence amaç öncelikle tatmin duygusu. kendi küçük dünyasında mutlu oluyor. asıl amacı da forumda bende para zaten bok intibası bırakıp birkaç hafta sonra elalemden kanka şöyle param gelecek şu kadar atar mısın böyle param gelecek şu kadar verir misin beni biliyon diye bilinçaltına işlemeye çalışıyor milletn :D bunun aynısını yapan bir arkadaşa 150 tl attım 3 gündür forumda saddam gibi saklanıyor adam inanılmaz tipler.
Bak oda olabilir oyle sizofrenlerde var anlamadim dolandiricilikta da seviye atlamak kademeli iradeyle yapiliyor gormus oldum 😁

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,572
5,751
113
kanka bence amaç öncelikle tatmin duygusu. kendi küçük dünyasında mutlu oluyor. asıl amacı da forumda bende para zaten bok intibası bırakıp birkaç hafta sonra elalemden kanka şöyle param gelecek şu kadar atar mısın böyle param gelecek şu kadar verir misin beni biliyon diye bilinçaltına işlemeye çalışıyor milletn :D bunun aynısını yapan bir arkadaşa 150 tl attım 3 gündür forumda saddam gibi saklanıyor adam inanılmaz tipler.
bunun o kadar zeki oldugunu dusunmuyorum bence bu 18 yasında bır cocuk

Aqua90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,326
491
83
Bilader yeter artık konu üstüne konu acma 1 konudan devam et senin konuları nı görmek zorunda değil forum

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,803
6,602
113
Ben daha önce bu meblaglar adamı intihara götürür diye yazdığımda bana adamın parasi varki oynuyor sanane demislerdi, adamın parasi yokmuş sadece hayalleri varmış 🤣 🤣 🤣

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,719
5,546
113
piyasadaki en eski numara nasıl yedin onu anlamadım milyon kazancın çekimini göstersin yine kuruş verme kimseye forumdan eskiden daha çoktu o tarz elemanlar çoğu banlandı

darkness

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,616
524
113
Arkadws hep paylaştı 150k falan sorun hayatında 150k bir arada gormusmu

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,516
6,590
113
piyasadaki en eski numara nasıl yedin onu anlamadım milyon kazancın çekimini göstersin yine kuruş verme kimseye forumdan eskiden daha çoktu o tarz elemanlar çoğu banlandı
ya yok muhabbetimz olan birisi forumda da aktif biriydi parasında da değilim adam bi teşekkür bile etmedi 1 saate atıcam dedim k bakma yedim dese olunca veirrsin derim zaten salak yerine koymaya çalışmak avelce

darkness

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,616
524
113
Bır arkadaş 100 k diğeri 4 k falan bastı gitti paralar

urso93

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
572
350
63
Olm bide tebrik ediyoruz lan ayıptır w. 🤣

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,803
6,602
113
ya yok muhabbetimz olan birisi forumda da aktif biriydi parasında da değilim adam bi teşekkür bile etmedi 1 saate atıcam dedim k bakma yedim dese olunca veirrsin derim zaten salak yerine koymaya çalışmak avelce
Bir şekerli sakızcı vardı böyle aklıma geldi 🤣

darkness

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,616
524
113
Şansa aylardır telegram görmüyordum bı baktım oynadığı kuponlar aynı adamın oynadigi ile Allah gösterdi onu bana yoksa boyna tebrik edicektiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...