Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet En Zor Zamanında Yakaladığınız Kupon Nasıl İlaç Oldu?

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Harbiden eskiden iddiadan tutturunca gider eğlenir yerdik paraları şimdi geri veriyoruz nie bole oldu acaba

Sensiz1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
34
28
Ortak bir sirketim vardi yıl 2015 ortagimdan habersiz sigorta paralarını yedim idda ve kızlarla cuma günü de 5000 tl ödemem lazım ya da ofise gelmecem telefonu kapatacam azeri bi abiyle oturuyoruz cepte 600 var ne yapım dedim bas dedi 5 maç 2 nba 3 futbol nesine .com da gece kiz arkadaşla kalıyorum maçın birini yanlis görmüşüm iskoçya liginde takip ederken kupon yattı sandım uyudum sabah telefonu açtım TEBRIKLER 5.835 TL kazandınız kupon hala kayıtlı nesnede bunun gibi bir çok anı var ama en yüksek buydu dostlar sonuc mu nesine ye verdiğim para 200 bin kazandığım 96 bin bana hediye gönderiyolar birde atkı asaletin yeter canli alemiyle geç tanıştım 2018 de

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Çünkü sitelerin reklamları bizim aklımıza girmeye başladı 2 ye katlamak kolaymış gibi geliyor , bi ikiye katlayım kazanacağımla yer içeriz diyoruz ama çoğu zaman olamıyor

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Ortak bir sirketim vardi yıl 2015 ortagimdan habersiz sigorta paralarını yedim idda ve kızlarla cuma günü de 5000 tl ödemem lazım ya da ofise gelmecem telefonu kapatacam azeri bi abiyle oturuyoruz cepte 600 var ne yapım dedim bas dedi 5 maç 2 nba 3 futbol nesine .com da gece kiz arkadaşla kalıyorum maçın birini yanlis görmüşüm iskoçya liginde takip ederken kupon yattı sandım uyudum sabah telefonu açtım TEBRIKLER 5.835 TL kazandınız kupon hala kayıtlı nesnede bunun gibi bir çok anı var ama en yüksek buydu dostlar sonuc mu nesine ye verdiğim para 200 bin kazandığım 96 bin bana hediye gönderiyolar birde atkı asaletin yeter canli alemiyle geç tanıştım 2018 de
Kurgu güzel dost biz 1 ay önceki kuponları göremezken 2015 senesinin kuponu hala kayotlıymoş :)

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
hadi beyler herkes 5er lira atsın geniş ortak 6lı yapalım
Ahmette patates galiba beygirlere yedirdi parayı yok bayadır

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Arkadaşın hayal gücünü beğendim sallarken böyle güzel sallamak iyi oluyor nesine 1 ay önceki kuponları göstermezken 2015 i görebiliyorum diyor arkadaş :)
Salladın mı geniş alcan zaten hiç unutmam iddaa yeni çıkmış
50kurus 8 mac yaptım 64 tl hayatımda kumarla ilk tanısmam ve ilk galibiyet :D
bayii bayii gezdik rahmetli anamla ödemedi la ya kimse kasada para yok öyle büyük para:D