Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Enpara Blokesi Hk.

fatih424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
924
242
43
Beyler Selamün Aleyküm İcra Borcumdan Dolayı Enpara Hesabıma Bloke Geldi Daha Önce Bu Olayı Yaşayan Oldu Mu Bilgisi Olan ?

Export

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
851
948
93
İcradan nasıl bloke oluyor dost sigortalı calısanmısın

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Arkadaşa geldi. Hesabı komple iptal ettirdi. Şuan hiç bir hesap kullanmıyor. Sadece papara Payfix maasta elden çalışıyor

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Yok Değilim Dost Biraz Araştırdım Uyap'tan Enpara Dışında Diğer Bankalara Haciz Bildirimi Yapmışlar Denizbank'da Bloke Koymuş Vakıfbank Koymamış
Örnek 50.000 icra var. Enparaya 60bin para geldi. 50bin gider.

Export

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
851
948
93
Abi öyle birşey yok neye göre 50 bin gidiyor nereye icra borcu var ise en fazla maaşın 4/1 ini kesebilirler senin hesabında bulunan bakiyeye borçlu oldugun banka dışında hiçbir banka bloke koyamaz örnek akbanka 50 bin borcun varsa akbank hesabında 50 bin varsa kesilir ama akbanka borcun var paran yapıkredide ise el koyamaz

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Arkadaşın Neden Hesaplarını İptal Ettirdi Ki
Tüm hesaplar bloke geldi. Enpara örnek 500geldi diyelim cekmiyorsun falsn filan. Şimdi hiç hesap yok maaş elden alıyor. Sigorta yok. Kimse icra kesemiyor. Eve geldiler 2 3 kere onda kanun çıkmış aynı eşya 2 tane yokss alamıyor. Evde eşyada yok öyle ödemiyor devam

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
İcradan nasıl bloke oluyor dost sigortalı calısanmısın
Benim başıma geldi 10 gün önce karşı tarafın avukatı senin bütün hesaplarına bloke koyduruyor , sonra iş yeri muhasebeciyi aradım evet sana icradan maaş kesintisi için yazı geldi dedi Sonra maaşımın 4 de 1 ini kestiler karşı tarafın bloke koyduğu anda hangi hesabında para varsa öyle kalır orada ne banka dokunabilir nede karşı taraf Garanti Bankası hesabımda 0.34 kuruş vardı o anda Allah'tan blokeli kaldı öyle Eğer sen SSK li calisansan maaşından kesilecek degilsende ıcra dairesine gidip icraya itiraz et kaldırabilmek için

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Abi öyle birşey yok neye göre 50 bin gidiyor nereye icra borcu var ise en fazla maaşın 4/1 ini kesebilirler senin hesabında bulunan bakiyeye borçlu oldugun banka dışında hiçbir banka bloke koyamaz örnek akbanka 50 bin borcun varsa akbank hesabında 50 bin varsa kesilir ama akbanka borcun var paran yapıkredide ise el koyamaz
Senin dediğin maaş hocam. Alacaklı kişi vadeli vadesiz hesaplarda bulunan para için, oluşan borç miktari kadar haciz işlemi başlatıyor.
Senin dediğin 4de 1 maaş 3000alirsin 750 keser. Evkur icram vardı.
Maaştan kesinti vardı.
Onun haricinde isbanka enpara vakif akbank Denizbank hesaplarima bloke gönderdi. Ben de para koymadim alamadı. Maaş kesintisi ile bitti

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Hepsine koymustur blokeyi dostum. Bende de ole suan. Para felan atim deme cekemessin

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
Benim başıma geldi 10 gün önce karşı tarafın avukatı senin bütün hesaplarına bloke koyduruyor , sonra iş yeri muhasebeciyi aradım evet sana icradan maaş kesintisi için yazı geldi dedi Sonra maaşımın 4 de 1 ini kestiler karşı tarafın bloke koyduğu anda hangi hesabında para varsa öyle kalır orada ne banka dokunabilir nede karşı taraf Garanti Bankası hesabımda 0.34 kuruş vardı o anda Allah'tan blokeli kaldı öyle Eğer sen SSK li calisansan maaşından kesilecek degilsende ıcra dairesine gidip icraya itiraz et kaldırabilmek için
AYrİCA icrayi koyan Yön AVM idi

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Hiç bir hesapda para tutma papara Payfix kullan papara kart çıkar. Öyle devam. Allah kolaylık versin 6 icram var. Hayırlısı ölene kadar devam yada büyük loto!Toto çıkarsa kurtarcam

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Herkes aynı hemen hemen

Export

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
851
948
93
Senin dediğin maaş hocam. Alacaklı kişi vadeli vadesiz hesaplarda bulunan para için, oluşan borç miktari kadar haciz işlemi başlatıyor.
Senin dediğin 4de 1 maaş 3000alirsin 750 keser. Evkur icram vardı.
Maaştan kesinti vardı.
Onun haricinde isbanka enpara vakif akbank Denizbank hesaplarima bloke gönderdi. Ben de para koymadim alamadı. Maaş kesintisi ile bitti
Anladım dost dogru söylüyorsun ben maaş ile karıştırdım

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
Sskli değilsen üstüne ne var ne Yok bakıyor araba ev varsa hepsine icra atıyorlar benim yoktu uyaptan baktım aracım varmı diye bakmış bulamamış avukat UYAP a gir avukatın ne yaptığı herşey gözüküyor orada ayrıca senin borcun nereye var

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
X
Anladım dost dogru söylüyorsun ben maaş ile karıştırdım
Zor İşler hocam , senin dediğin doğru yasal kanun o ama işte yolunu bulmuşlar. Avukat gidiyor diyorki mahkemeye örnek mertten alacağımız. 50.000 borc var maaş 3000 kesinti 750 10yıl kessek bitmez. Ama oo mert akbankda 20bin var. Dur diyor hesaba bloke attiram. Bir atiyor o 20gitti

Export

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
851
948
93
X

Zor İşler hocam , senin dediğin doğru yasal kanun o ama işte yolunu bulmuşlar. Avukat gidiyor diyorki mahkemeye örnek mertten alacağımız. 50.000 borc var maaş 3000 kesinti 750 10yıl kessek bitmez. Ama oo mert akbankda 20bin var. Dur diyor hesaba bloke attiram. Bir atiyor o 20gitti
Dogru söylüyorsun dost yakında banada gelir hesaplarda para tutmim bari evkur zaten bildigin tefeci avm üzerinden tefecilik yapıyor çakallar