Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Erdemon /Kasa 500 Hedef 2000 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doghan197

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,961
2,691
113
Ama zorlamadan zirvede bırakmak en iyisi reis tekrardan Tebrikler

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,637
150,892
113
Arkadaşlar kasa yükselmiyor. Sizleri de daha fazla bekletmemek adına çekip 5 kişiye 20 şer tl veriyorum. Yarın başka Rolling yaparız kısmet olursa. Çekiliş için mod arkadaşı davet edelim :(
kazancın daim olsun beğenenlerden veya totem yapanlar listeyi iletirsen hemen çekilişi yapalım dost

Yilmazseko21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,356
1,674
113
Arkadaşlar kasa yükselmiyor. Sizleri de daha fazla bekletmemek adına çekip 5 kişiye 20 şer tl veriyorum. Yarın başka Rolling yaparız kısmet olursa. Çekiliş için mod arkadaşı davet edelim :(
Tebrıkler kardesım de bence takıp edenler lıstesıcıkar sonradan begenenler geliyor hos olmaz gibi :D yınede senın cekılısın

ubasoll13

BEDEL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,595
599
113
Tebrikler başkan

doghan197

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,961
2,691
113
Hadi bakalım hakeden kazansın ve kazancın daim ve böyle rahat olsun her zaman

banko1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,140
3,748
113
canın saoslun

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Manchester United 1 gol ile Wolfsburg maçına +2 gol girebilirsin

Spain's

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
505
125
43
Begenip cikan adama cikar burda takip eden adama cikmaz . Hakszlik olur bence sen bilirsn usta yinede :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...