Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Erhanbey22 / Kasa 50 Hedef 250-300

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
bakın ben bugün 1-2 kupon yaptım olmadı ama burakk arkadaşımız sonuna kadar destek verdi bende ayıp olmasın diye dedimki kardeşim hakkını helal et destek verdin sonuna kadar bana özelden jeton ıd at şans parası aatayım sana valla atmadı işte düşünce ama yarın olursa bne bu adama 20 tl atacağıma 50 atarım 100 atarım harbiden hareketi çok hoşuma gitti böyle arkadaşlarımızda var sapla samanı ayırt etmemiz lazım
Seni bilen biliyor dostum

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,209
44,336
113
5 dakikası var

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,870
76,401
113
Valla kimsenn benm kadar ihtiyaci yoktur heralde 3 gundur ne ugraslar veriyom simdi anlatmam tabi burda boyle sanki kendimi acindiriyor gibi olur ama okadar takip et. Sacma sapan insanalr ckti o cikanalrn icinden ins 1 2k kasasi olana cikmamstir.Ihtiyaci olana ckmstir ins .neyse bozmim adamin rolunu iyi geceler hepinize
Banada parası varken çekilişe katılanlar şaçma geliyor kanka açıkçası
Birde haklısın hep olmayacaklara çıkıyor çekiliş
Olurda kazanırsak bastan sona kadar oolanları alacağım

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,209
44,336
113
Banada parası varken çekilişe katılanlar şaçma geliyor kanka açıkçası
Birde haklısın hep olmayacaklara çıkıyor çekiliş
Olurda kazanırsak bastan sona kadar oolanları alacağım
En güzeli listeni yap at cekilişi yapacak kişiye be hak gecer nede laf eden olur

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,870
76,401
113
Yav sonuclansında parayı atarız sıkıntı değil geçen 400 çektim 200 dağıttım valla Allah yukarda parayla işimiz çokta 200 300 olsa nolur olmasa ne olur önemli olan kalpler kırılmasın

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Yav sonuclansında parayı atarız sıkıntı değil geçen 400 çektim 200 dağıttım valla Allah yukarda parayla işimiz çokta 200 300 olsa nolur olmasa ne olur önemli olan kalpler kırılmasın
Yok kardeşim maç sabahı bulabilir sonıçlandırmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...