Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling erhanbey22 / Rulet Rolling Kasa 65 Hedef 300 / 2 Kişiye 25 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113
bide aşk acın varsa biyerde kasa 0 olmuş aç olmuşuz aşka dostluğa kasaya aç kalsak ne olur :D

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
çok denedik yemedi Barış bizim işler yine yas yarın bi 20 bulursak işler ayna

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Lan koy bi tarafına işte ne takıyon ya 100 le 200 le olmuyo işte kodumun oyunu ne takıyon eğlendik vakit geçirdin para ödedin karşılığında gibi düşün s.et

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Lan koy bi tarafına işte ne takıyon ya 100 le 200 le olmuyo işte kodumun oyunu ne takıyon eğlendik vakit geçirdin para ödedin karşılığında gibi düşün s.et
yav yanına geldi mi nasıl ayar oluyorum 14 liralar kac kere oldu 500ü üstünü görsem vallahi çevre alacam güvendiğimiz sayılar hep yandan yedi kasa küçük bu kadar oldu nplım

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
yav yanına geldi mi nasıl ayar oluyorum 14 liralar kac kere oldu 500ü üstünü görsem vallahi çevre alacam güvendiğimiz sayılar hep yandan yedi kasa küçük bu kadar oldu nplım
Boşver kardeşim modun düşüktü zaten son oyuna girerken yarın ola hayrola bugün freebet olsun etkinlik bonusu olsun vs belki 10 kupın yaptım 1 tanesi gelmedi benimde

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Kanka sende biliyon olmayınca olmuyor ak.Gelmeyeceği tutunca 35 rakam kapat 0 atar ak kupiyerleri.Yarın ola harola bi bakmışın sağlam bir vugun döşeriz

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
O değil de gurur yaptım yazmadım dm den sana şimdi sigarasız kaldık pişmanım mk :D :D :D

gslover28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,755
1,470
113

En çok bunu seviyorum . Bi 35 lik rakı bi yoğurt bi de bu şarkı yeter
Efsane Şarkı
Rakıyı en çok cebimde rahatlık kalbimde onca dert varken seviyorum ama 2 aydır tek çekim yok keyf yapmaya . onu geçtim en büyük kavgam istanbulda değilim bu coronada derleneyim istanbula bir bakıp dayının ölüm sahnesini acıp rakıyı koyayım diyeyim kim almış ki seni kahpe şehir ben alacaktım diyeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...