Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling erhanbey22 / Rulet Rolling Kasa 65 Hedef 300 / 2 Kişiye 25 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Tek sermayem iki tane topum var , onların da ilikleri kuruyana kadar bunun sülalesiyle ilgilenebilirim hiç sıkıntı değil. Adam piç dedi sövdü siktiroldu gitti böyle bişey yok ya

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
ah ulan Barış be nasıl içime oturdu bi kere 500ü göremedik vallahi gelecektim
Kardeşim kusura bakma da beni sinir ediyorsun . Bilet 30 lira atla gel yer içeriz para lazım değil ücretli çalışmıyorum ben para biriktirmene gerek yok mk :D

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
1kda duracaktık en azından bi gece içer adam gibi takılırdık yok mu la bi 1k parası olan :D

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
BENİ BİLEN BİLİR boş konuşmam hahahaha :D bak tekrar diyorum bilen iyi bilir beni

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Olm bişeye güveniyorum da çağırıyorum heralde yaşım 31 , 15 yaşında değiliz var bi bildiğimiz rahat ol sen ya :D
Tamam o zaman yarın kasa yapalım 200 bulursak geliyom :D 30 lirada yok vallahi son kursunu attık telefonuda yere düşürdük iyi mi bi tane tuslu vardı onunda ışığı gitti hay böyle işe

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Tamam o zaman yarın kasa yapalım 200 bulursak geliyom :D 30 lirada yok vallahi son kursunu attık telefonuda yere düşürdük iyi mi bi tane tuslu vardı onunda ışığı gitti hay böyle işe
Tamam anlaştık rakı değil gider köpek öldüren içeriz sen rahat ol biz anadolu çocuğuyuz az önceki gibi .... çocuğu değiliz paraya tamah etcek kardeşim

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Sana manyak ekmek arası soğan yaparım tuz da koyarız yeme de yanında yat daha ne istiyon mk

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
öküzgözü üzüm bro bu kadar cahil olmayın en sevdiğim kalecik karası tam sevişmelik :D barış sözüm meclisten dısarı
Turasan içeceksin o zaman :) Afrodizyak forever , kışın kalecik karasıyla az sıcak şarap pişirip sevişmedim üniversite yıllarımda ah ahh

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Adam her şeyi biliyor be :D Eros her gün mutlaka içiyor musun?Yani halk dili ile alkolik kavram vardır ya o şekilde misin kardeşim merak ettimde :)
Uyandığımda bir bardak viski yada shot biralardan bi tanesini sigarayla içmezsem uyanamam maalesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...