Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı erikabella / Fenerbahçe

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,637
71,893
21,113
abi anlaşılabilirdi yazdıklarım İçe açim
Kupon atıyoruz burda kullanıcı adınıda gizliyoruz oynadımız siteler kac gündür erişim sağlanıyo tuhaf şeyler oluyo Bu durumu üslubuyla anlatıyoz konu açıyoz Konu kapanıyo veya siz el atın bildiri yayınlayın ne bilim kullanıcılar şifresini deiştirsin site arayüzü gözükmeden resim atsın Kacakta 2-3 kez profilime girildi nesine.comda nie olmuyo bu???
bildiri yayınlayacağım birazdan

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,353
8,636
113
abi anlaşılabilirdi yazdıklarım İçe açim
Kupon atıyoruz burda kullanıcı adınıda gizliyoruz oynadımız siteler kac gündür erişim sağlanıyo tuhaf şeyler oluyo Bu durumu üslubuyla anlatıyoz konu açıyoz Konu kapanıyo veya siz el atın bildiri yayınlayın ne bilim kullanıcılar şifresini deiştirsin site arayüzü gözükmeden resim atsın Kacakta 2-3 kez profilime girildi nesine.comda nie olmuyo bu???
Dost benimde nesinede hesabima girmuslr bakiyemi 0 lamislar cekim yapmamis ama oyun oynamis kaybetmis

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
Ark şuan benımde hesb hacklenmıs doğrulama kodu aktif edılmıs

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
Bu saatten sonra bende kupon falan paylasmam burda

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
Var benim paylası lan kuponum

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
Var burda bıtane birisi var

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Şifreye nerden nasıl ulaşıyor bunu yapan
Gerçekten ilginç

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,105
6,656
113
Dur diğerlerine bakacam onlarında.. Lardır zaten illegalden soğudum busaatten sonra da bende legalden devam

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Ayne ben artik bundan sonra oynayacagim 2 3 site var onlar daa kimlik teyiti yapiyor her daim yanimizda olacaklarini dusuniyorum ve asla
hicbir sosyal mecrada kupon paylasmicam
Bende burada bas bas bağırdım burada kupon paylaştıktan sonra o siteden kendi hesaplarina 2340 lira çekim verdiler sonrasında 8k bakiye olan siteye giriş yapmaya çalışıp hesabı kitlettirdiler