Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti ertugrulbaba07 / The Last Dance

Kupon Miktarı
3200
Kupon Oranı
2.73

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
bu işler böyle kumar bütün kötülüklerin babası :D
en son bir tane takim otubusu patlatacam da sirf bu kaleciye donme muhabetine artik cocuklari milyon dolar alip kaleciye geri paslar nedie hala anlamos degilim tabii bu is de 2 isim var morinho otubusu park etmeyi ogreti guardiola da kaleciye geri pas sistemini bu 2 sinin te

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,789
76,244
113
kapfenberg 2-1 gol iptal 1-1 bitti iy

ertugrulbaba07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,234
724
113
last dance başarısız oldu güzel yattık temiz yattık bakalım çekimi vericem arkadaşlar siteyi de test etmiş olurum hepimzin adına

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
bi gun bi sinie halinde hic birsey kalmiyor merak etme 8 plus mus yok x mis fark etmiyor
Yok dostum kumar için hiçbir şeyimi satmam çok şey aldım ama satmıyorum o kadar bağımlı değilim param varsa oynarım yoksa oynamam bu kadar basit

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Yok dostum kumar için hiçbir şeyimi satmam çok şey aldım ama satmıyorum o kadar bağımlı değilim param varsa oynarım yoksa oynamam bu kadar basit
satmiyoruz zaten dostum duvara cakiyoruz sinirden sen cok yanlis anlamissin beni bende satmam o kadar salak degilim