Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Escoccer E-Futbol Denen Oyunlardan Uzak Durun

emrah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
645
175
43
Bu cyber basketbol 'daki hile hiç birseyde yok
Bi periyot 70 sayı atılıyor sonra bi ayar yapıyorlar adamlar topu potaya yetiştiremiyor

ahbic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
47
28
adamlar aylık 300 $ para için maç yapıp duruyorlar :D Rus değil çoğu ermeni bu arada. Maçlar kayıt haline çok önceden geliyor ama hangi maç ne bok yiyecekleri belli değil tabii ki belli bir stats var orası da sadece stats

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
2.5 üst oynamıstım bu maca. iy istatistikleri böyle. dk 50de köln attı maç 1-1 bitti. şu dortmundun 2.yarı hücuma cıktıgını görmedim aptal aptal geride pas yaptılr sadece. 6 tane direk var maçta. 4 tane boş kale kactı. adam kale cizgisinde bos kaleye vurmuyor calım deniyor ya da pas veiryor. öyle şutlar atıyorlar ki sinirden gülüyordum izlerken

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
2.5 üst oynamıstım bu maca. iy istatistikleri böyle. dk 50de köln attı maç 1-1 bitti. şu dortmundun 2.yarı hücuma cıktıgını görmedim aptal aptal geride pas yaptılr sadece. 6 tane direk var maçta. 4 tane boş kale kactı. adam kale cizgisinde bos kaleye vurmuyor calım deniyor ya da pas veiryor. öyle şutlar atıyorlar ki sinirden gülüyordum izlerken
fotograf yüklenmemiş cok büyük diye.

iy istatistikleri köln 1 şut dortmund 27 şut iy sonucu 1-0dortmunddu