Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling esmermelek296 / Kasa 300 Hedef 800

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hallow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
227
25
28
Kardeşim ben adaletten yanayım tutturunuz arkadaşa atmakmi diye ben burda kim adam akıllı takip ettiyse ona atarım roll bitsin bi
Ben kararina saygi duyarim kardes. Hangisini yaparsan ama bu en bastan soylenmeli ki son zamanda insanlar mac tqkibi yerine bu derde dusmesin konusu olmasin

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,987
13,116
113
Bro sende sansini cok garip islerde kullaniyorsun yahu 2 lirayi gidip 1.1k yapiyorsun sonrasi yok 😁
reis bu ay çekim yaptığım hemen hemen her tutarı borçlara yatırdım , bilerek cepte para bırakmadım şans çarkından kovalıyorum 4-5 gündür şöyle bi 8 10 lirayla bişeyler yapmaya çalışıyorum :)

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,235
25,310
113
reis bu ay çekim yaptığım hemen hemen her tutarı borçlara yatırdım , bilerek cepte para bırakmadım şans çarkından kovalıyorum 4-5 gündür şöyle bi 8 10 lirayla bişeyler yapmaya çalışıyorum :)
sevdim bu taktiği maaşı yemek yok artık bundan sonra böyle :D

Hallow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
227
25
28
Karafag 3 ledi faulde daha 6.30 dakika var

Mamoste

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,846
12,483
113
kesinleşmeden bu şekilde yapmayalım arkadaşlar

Hallow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
227
25
28
Pes pese 3 ribaund al 3 tane 3 luk kacir yuh ya

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,942
44,871
113
Bnde oyle yaptim ama bu ay iyi islerimi gordum he faturalarim tertemiz eylulun kirasini bile odedim 😋

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...