Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Eterobet 50 TL Deneme Bonusu

byhnmrt

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
87
36
18
Ağa sen kimliği ön yüzünü tek mi attın ve görünür şekilde mi attın herşeyi bilgi ver ben kimliği ön yüzünü tek attım seri numarasınin üstüne kağıt koydum iptal ettiler yeniden koydum bekliyor
Ön yüzü tek atın dediler. Belge onayı beklerken çekim yapılmıyor bekliyorum

byhnmrt

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
87
36
18
Baya oldu mu bende az önce öyle yapıp attım bekliyorum hala telegram grubunda yazdım ordakiler sağlam site diyor ama belge onayı hala bekliyor sen ne kadar çekim vericeksin
Yarım saat felan oldu şansım iyiydi 800 TL çıkmıştım kendime nazar değdirdim. Maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor 🙂 450 TL sabitledim

Realdanger

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
306
83
Yarım saat felan oldu şansım iyiydi 800 TL çıkmıştım kendime nazar değdirdim. Maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor 🙂 450 TL sabitledim
Benimde 1500 e kasayı sabitledim 2 kuponumda bekliyor şuan site sence sağlam mı öder mi paramizi

hajdarevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
203
43
olum ne cesaret 300 500 icin kimlik atiyonuz la benim showbette 200 tl param kaldi cekmiyorumsirf kimlik selfi ot bok istiyo diye

Realdanger

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
306
83
Verdikleri bonusun tarihi eski tarih olarak görünüyor. Daha önce almışsınız vs. Durumu izah ettim şöyle böyle zor ikna ettim. Sanki bonus tarihini ben belirliyorum. Gitti üstüne birde tekrar bonus ekledi
Kazancını sildiler mi bana id numaranı atsa sana ordan 100 TL atayım bakayım gelecekmi gelirse ben paramı öyle çekeyim ben