Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Etorobet 50 TL Deneme Bonusu

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Sakinim ben dostum ama tek bana değil burda o deneme bonusuna ihtiyacı olan insanlara da ayıp ediyorsun lütfen elinde kanıt ile yorum yap iyi günler
Sen paylaşımını yap gerisini takma kafana, alan alır beğenmeyen beğenmez yorumu yapar. Site sahibinden çok savundun promoları ? Sen paylaş bırak hocam dileyen istediğini yazsın çizsin ha ekmek parasıysa başka savun ama değilse paylaş bitsin

Csknshn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
361
189
43
Hacı be Bi konulara dal da bak bakalım kaç tane konum var kaç promosyon kod vermişim ? Kaç kişi teşekkür etmiş ? Bilader olanı söyledim ben Neyse onu konuşurum. Huyum böyle, doğruya yanlış demem varsa var derim Yoksa yoktur. Dememe dediğin yer içinde yatırımlı 3x bonus şartı koşuyor. Kanıt İçin promosyon sayfasını okumak yetiyor. Ben ayrıca kanıtsız birşeyler paylaşmıyorum.
Okumakla olmuyor ben kaç senedir oynuyorum geçen hafta kız arkadaşımı üye ettim o zaman 50 TL veriyordu diğer site kız arkadaşım 3000 TL yaptı 100 TL yatırım yaptı 3000 TL çekim verdi sadece ana parayı bir kez çevirdi dostum yani promosyon paylaşımına bir şey demem ama yanlış anlama bizde çok oynuyoruz bu oyunları bizde neyin ne olduğunu biliyoruz sadece okuduğunda değil canlı desteğe de sormani tavsiye ederim

Csknshn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
361
189
43
Sen paylaşımını yap gerisini takma kafana, alan alır beğenmeyen beğenmez yorumu yapar. Site sahibinden çok savundun promoları ? Sen paylaş bırak hocam dileyen istediğini yazsın çizsin ha ekmek parasıysa başka savun ama değilse paylaş bitsin
Şimdi de üstü kapali site elemani mi demeye çalışıyorsun bak sana şunu soyleyim ne site elemani oldum ne başkasının masası belki kayıp yaşayıp da 50 TL deneme bonusu ile dönüp zararın i çıkaran olur diye paylaştım ben de aynı durumu yaşadım çünkü derdim siteyi savunmak değil merak etme.site elemanı değilim isim olmaz

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Okumakla olmuyor ben kaç senedir oynuyorum geçen hafta kız arkadaşımı üye ettim o zaman 50 TL veriyordu diğer site kız arkadaşım 3000 TL yaptı 100 TL yatırım yaptı 3000 TL çekim verdi sadece ana parayı bir kez çevirdi dostum yani promosyon paylaşımına bir şey demem ama yanlış anlama bizde çok oynuyoruz bu oyunları bizde neyin ne olduğunu biliyoruz sadece okuduğunda değil canlı desteğe de sormani tavsiye ederim
Hacı geçen şeninin çekimini 2022 sonra şimdi Yenge den Geçen hafta oldu. Haklısın diyip susalım. Konuda sıkıntı görürsem Diğer arkadaşları dostlarımı uyarırım. Fellahı gelse değişmez bu durum.

Csknshn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
361
189
43
Hacı geçen şeninin çekimini 2022 sonra şimdi Yenge den Geçen hafta oldu. Haklısın diyip susalım. Konuda sıkıntı görürsem Diğer arkadaşları dostlarımı uyarırım. Fellahı gelse değişmez bu durum.
O benim hesabım kız arkadaşımın hesabini paylaşacak değilim burda kimi cagirirsan çağır dostum senin niyetin belli

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Şimdi de üstü kapali site elemani mi demeye çalışıyorsun bak sana şunu soyleyim ne site elemani oldum ne başkasının masası belki kayıp yaşayıp da 50 TL deneme bonusu ile dönüp zararın i çıkaran olur diye paylaştım ben de aynı durumu yaşadım çünkü derdim siteyi savunmak değil merak etme.site elemanı değilim isim olmaz
Bunu sen ister manüplasyon Anla ister Balta de Görürsem Yazıyorum benim konunun altına bak istersen kaç tane dolandırıcı İp attılar diyen var adam kusur görmüş Yazmış haklıda Hakkıda Gidip Adama caz mı yapayım ? Yazsın herkes bilgilensij yarın öbür gün Bu siteden görüp te ya kardeşim bak adamlara yara vermişler bizde oynamayalım burda Olsun.! Doğrular kalsın Millet cebine mazlum parasını doldurmasın. Boşuna paylaşmıyoruz ! Lütfen Susalım

Csknshn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
361
189
43
Bunu sen ister manüplasyon Anla ister Balta de Görürsem Yazıyorum benim konunun altına bak istersen kaç tane dolandırıcı İp attılar diyen var adam kusur görmüş Yazmış haklıda Hakkıda Gidip Adama caz mı yapayım ? Yazsın herkes bilgilensij yarın öbür gün Bu siteden görüp te ya kardeşim bak adamlara yara vermişler bizde oynamayalım burda Olsun.! Doğrular kalsın Millet cebine mazlum parasını doldurmasın. Boşuna paylaşmıyoruz ! Lütfen Susalım
Bu konu da haklısın ama elinde delil ile gel kuru kuru ya olmaz

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Görürsem yazarım hocam Yazacağım da lütfen konuyu kapatıp hayatımıza bakalım

Csknshn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
361
189
43
Boyl siteya zaten üye olmayın
Kazasagin meçhul bonus alırken belge isterk nedir bonusu verirsin çekimde belgeni istersin olur biter bide 50 tl bonus ve kat kat cevrimli
Zaten üye olurken kimlik bilgilerini adresini girmiyor musun ne fark eder ayni şey

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,717
9,891
113
Aynı şey 5000 TL kazanmış olsan zaten yollayacaksin yoksa 50 TL deneme bonusu peşinde kosmazsin
Bnm anlatmada problem var galiba 5000 TL kazanınca tabi gondercez kazanmadan neden gönderelim problem orda
Belkide ilk macdan yatacaz bı ton kağıda tarih selfi vs ile uğraşmış olacaZ