Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Etrabet 20tl yatırımsız

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Bunlar serefiz arkadaşlar para falan yatirmazlar benim hesabı kapattilr siz bonusu forumdan almışsınız diye bu özel bonus falan diyor hikaye yazıyor bikginiz olsun zaten umutlu degildim

talih35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
547
21
18
Iptal edipchattan engellediler yanlislikla vermisler bonusu

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
Bunlar kansiz ve seref yoksunu hesabi 0 ladi siz forum uyesisiniz siteye davet edilmediniz dedi kimse ugrasmasin GONDERMIYORLAR arkadaslar hic yormayin kendinizi de sinirinizi de

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
@baskan konuyu kitle dostum bunlat gonderim falan yapmiyor millet bosuna vaktinden harcamasin ve sinirini yormasin bosuna

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Walla ben ağzıma geleni söyledim rahatladim defalarca bağlandım sizde aynısını yapın rahatlayın

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
bi arkadaş vardı kimsenin ödeme alamadığı yerden biz aldık falan diyordu ona söyleyin çeksin bakiyelerinizi :D

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
Deneme bonusuyla rolling le umut tacirliği yaptı o kadar adama :D

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Bu siteden kimse para alamaz sözde müşteri toplamak için yaptığı kampanyada batırdı kendini

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Adamlar hakli degil mi beyler.davet almadan bonusu aliyorsunuz eklenmis olabilir ama kontrol ettiklerinde bu kisiye sms gitmemis deyip para yollamayabilirlet.empati yapin.sansinizi denediniz olmadi.gelsr zaten surpriz olurdu ...

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Adamlar hakli degil mi beyler.davet almadan bonusu aliyorsunuz eklenmis olabilir ama kontrol ettiklerinde bu kisiye sms gitmemis deyip para yollamayabilirlet.empati yapin.sansinizi denediniz olmadi.gelsr zaten surpriz olurdu ...
Yaw siz Peygamber olcakmisiniz odirektek donmusunuz ne haklisindan bahsediyon sen bilader site sahtekar işte neyin peşindesiniz vermicekti. Bonusu ozman defalrca paylasildi bu tarz bonus baglandik şansımızı denedik temsilci hakkınız yok dedi bunlara telefon no verdik kontrol etti ve yükledi kazanç saglayinca kiwirdilar hem hesap kapatmak neymiş sahekarligi burdan belli sanki zorla almışız gibi bonusu hayırdır siz neyin sawunmasini yapıyorsunuz anliymadim ya

dangerlee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
177
19
18
Madem böle bir kampanyaya kalkisiyon elit siteler gibi temsilcilerinde kampanyaya dawett ettiğin numaralar temsilcilerinde olucak ve kontrol edip yüklücek bunlar amatörün sahtekarin teki .