Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Euro 2024 Kim Kazanır

Kim kazanır?

• Fransa

• Almanya

• İngiltere

• Portekiz

• Belçika

• İspanya

• İtalya

• Türkiye 🇹🇷

• Diğer...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
İsviçreden sürpriz çıkabilir gibi
Ama İtalyanlar zaten kötüydü. Grubunu 90+8 de geçebilmişti. O maçı kıstas almamak gerekir bence. Hatta birçok otorite İsviçrenin İtalyayı elemesinin sürpriz olmayacağını söylüyordu. Yani İtalyanın kötü olmasından dolayı

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,283
7,992
113
Ama İtalyanlar zaten kötüydü. Grubunu 90+8 de geçebilmişti. O maçı kıstas almamak gerekir bence. Hatta birçok otorite İsviçrenin İtalyayı elemesinin sürpriz olmayacağını söylüyordu. Yani İtalyanın kötü olmasından dolayı
Tabiki italya maçı bir kıstas değil ama daha derli toplu ve zevkli bir futbol oynuyor ingiltereye göre

MR.YK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,669
3,594
113
İspanya-Fransa tur atlar 3 oran toplam oynayın kafanız rahat etsin

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,882
63,868
113
Ah başkan ah şurda biz olmamız gerekti he kupayi ispanya yada fransadan almak zor olurdu ama inanıyorum İngiltereyi ederdiniz nasıl geldiysek buraya ingilterede bala geldi
Dk. 70 de oyucu değiştirip geriye o kadar yaslanmamamız gerekiyordu iş işten geçti reis ama turnuvada iz bıraktığımızı düşünüyorum

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,111
4,355
113
Dk. 70 de oyucu değiştirip geriye o kadar yaslanmamamız gerekiyordu iş işten geçti reis ama turnuvada iz bıraktığımızı düşünüyorum
Aynen öyle Hollanda bile korktu bizden iy ikinci yarı adamlar adete anladi geriye yaslandığımızı

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,111
4,355
113
En iyi savunma hücum oynamaktır 🧐
Abi hepimiz izledik haklısın ilk yarının 15.dqkikasından sonra adamlara öyle korku verdikki adamlar kalemize gelemedi iş işten geçti olan oldu ama her turnuvada bunları konuşmaktan yorulduk her turnuvada türkiyenin bu oyun tarzını eleştirdik ama değişmiyor