Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Euro Mu ? Dolar Mı ?

gdanskayeni

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,827
811
113
Malum tl gün geçtikçe değer kaybediyor artık tlden dövize çevirmeyi düşünüyorum, euro mu dolar mı sizce ?

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
2-3 gün bekle gümüş biraz daha düşecek sonra pik gümüş al

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
altın al dost, hem dolar arttıkca altın yükselir (fiyatı dolara endeksli oldugu icin) hem de dolar kendi içinde değer kaybederse de altın yükselir. komplike bir durum nasıl anlatabilirim bilemedim şimdi durumu :) illa döviz alacam diyorsan da euro/dolar cok da fark etmez hangisi sana cazip geliyorsa onu al cok bir fark yok arasında, tl ikisine karşı da aynı derecede deger kaybetmeye devam edecek zaten

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Adam soru sormuş cıvık cıvık boş boş cevaplar nasıl tıp bı adamsınız.

Morpheus38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,571
1,309
113
Avrupa birliğinin hali ortada erurodan uzak durmak lazım. Uzun vadede Altın en iyisi.

gdanskayeni

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,827
811
113
Avrupa birliğinin hali ortada erurodan uzak durmak lazım. Uzun vadede Altın en iyisi.
Türkiyeden kötü olamaz hocam, ekonomik olarak gittikçe zayıflıyoruz. Benim döviz almamdaki sebep paramın değerini korumak istemem. Herhangi bir aciliyet durumunda da kolayca bozdurabilmem

Red-Kit

Rintintin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
339
180
43
TL dışında herşey alabilirsin. Çünkü hetşey tlden daha değerli 2. Venezuella olacaz az kaldi.

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
En degerli para euro dur ama yatirim yapacaksan altin dogru karar emin ol

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Ben suan almanyadayim esim alman vatandasi yeni geldim oturum izni aldim ise baslicam gunluk 100 euroya yollarda tas dizme isi

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,194
1,741
113
Ben suan almanyadayim esim alman vatandasi yeni geldim oturum izni aldim ise baslicam gunluk 100 euroya yollarda tas dizme isi
Evlendikten hemen sonra Almanya’ya yerleşebiliyor musun reis ben 1 yıl gibi bi zaman evli kalmamız gerekiyor sonra alabiliyoruz diye biliyorum yanlış mı