Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Eva Avm Hakkında

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,602
5,614
113
Okurum kanka detayları , sunlarida bi tokatliyim yiyim paralarini kumarda
şey gibi düşün icran var eve hacze geliyorlar sana tutanak tutuyorlar eğer imzayı çakarsan ödeme sözü vermiş olursun 3 ay gidip yatırıyorsun işin içine böyle puştluklar girebiliyor hiçbir yere imza atmayın hiçbir koşulda telefonda dahi sözlü olarak ödeme sözü vermeyin

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,999
793
113
Merhaba Eva avm diye bir sey gordum acik icram var sabit maasla callisiyorum basvurdum 145.000 llimit cikti yarin kimlik dogrulamasi yaapacagim altin telefon vs aliyorsun elden taksitle ... yapan var mi ? Gorusleriniz nelerdir ?
Bulaşma pişman olacağın şey yapma

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
şey gibi düşün icran var eve hacze geliyorlar sana tutanak tutuyorlar eğer imzayı çakarsan ödeme sözü vermiş olursun 3 ay gidip yatırıyorsun işin içine böyle puştluklar girebiliyor hiçbir yere imza atmayın hiçbir koşulda telefonda dahi sözlü olarak ödeme sözü vermeyin
Kanka 55 icram var acemi değilim . Profosyonel olmuşum artık, evrakları getiren adamı bile tokatlarım gönderirim 🤣

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,999
793
113
malesef bu bildiğin olaydan değil elden senet dönüyor ödeme sözü alıyorlar normal şartlarda kişi borcu yüzünden özgürlüğünden mahrum bırakılamaz ama bunda işler değişiyor
Kanka sen beni ben seni tanımam ama bu düşünce yalnış

Salih121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
208
72
28
Merhaba Eva avm diye bir sey gordum acik icram var sabit maasla callisiyorum basvurdum 145.000 llimit cikti yarin kimlik dogrulamasi yaapacagim altin telefon vs aliyorsun elden taksitle ... yapan var mi ? Gorusleriniz nelerdir ?
Denizli demi kral bulaşma hiç

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,857
7,444
113
İnsanları daha fazla nasıl dibe gömerim kafasındalar. Resmi tefeci olmuş lvklar. Yazık.

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,604
2,943
113
Kardeşim tecrübeli biri olarak tüm detayları anlatıyorum sana ben bu avm den telefon aldım piyasa değeri 25 bin olan twlefonu siterlin olarak 42 bine verdiler önce sözleşme geliyor evrekları imzalarken video ve sözlü onay istiyorlar imzalıyorsun geri yolluyorsun daha sonra evrak onaylanınca telefonu yolluyorlar teslim alırken yine kimlik selfili video istiyorlar whsaptan ve siteden yüklüyorsun onay alınca telefonu alıyorsun

Daha sonra telefonu nakite çevirmek için telefoncuya gidiyorsun telefonun faturası ingiliz şirketi üzerine oldugu için hiç bir telefoncu telefonu orjinal olarak kabul etmeyip kaçak statüsünde sana fiyat veriyorşar piyasanın çok çok altına satmak zorunda kalıyorsun

Taksit ödemeye gelince sitelin üzerinden taksit olduğu için ve piyasa sürwkli sallantıda olduğu için bir önceki ödediğin taksit tutarınon aynısını diğer ay ödüyemiyorsun sürekli fiyat değişiyor hadi onu da hallettin diyelim işlerin ters gitti ve 2 ay gecikme yaşadın anında avukata devrediyorlar tahmin et icra dosyası ne kadarlık ben 42 bine aldığım telefonun icra dosyası geldiğinde 120 bin lira olduğunu öğrendim ve şuan icra yolu ile 120 bin liralık ücret maaşımdan her ay kesiliyor yani 12 bin lira için 120 bin lira ödüyorum şuan en adi tefeci bile bu kadar vicdansız olamaz

Demem o ki eğer imkanın varsa hiç bulaşma eğer ki bulaştıysa sakın ama sakın taksitini bir ay geciktirme hırsızlık yap dolandırıcılık yap o taksiti topla mutlaka öde yoksa yanarsın bol şans
Güzel özetlemişsin dostum bir kaç şeyde ben ekleyim
Bu topa girmiş kişiler zaten herşeyini kaybetmiş veya gözden çıkarmış kişilerdir
Ayaklar çamura bulanmış böyle yaparak komple batağa batıyor insan
Gençlere ne desek, ne anlatsak olmuyor
Herkes yaşayıp görecek, kendi tercihlerinin bedelini gün gelince ödeyecek

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,305
308
83
ne işiniz var kardeşim eva evkur avm falan filan sanki evlenip ev düzüyorsunuz boşverin

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,395
1,793
113
10 senedir oynuyorum bu illeti hiç birinden borç alıp ya da kredi çekip vs batmadim.varsa oynarım yoksa dururum. TV ye kafa atıp parcaladigimi,3 teli duvara vurup parcalamami , 2 tableti ikiye bolmemi saymazsak 😅
en iyisini yapıyorsun