Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Evkurdan Telefon Alan Oldu Mu ?

aslnmcht

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
318
75
28
Arkadaşlar evkurdan telefon alan oldu mu ? Gider gitmez alınıyor mu ? Birkaç gün sürüyor mu ? Neye bakılıyor ?

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Arkadaşlar evkurdan telefon alan oldu mu ? Gider gitmez alınıyor mu ? Birkaç gün sürüyor mu ? Neye bakılıyor ?
200 tlydi ben alırken başvuru parası veriyosun onaylanirsa ilk taksit ondan sayılıyo onaylanmazsa parayi geri alıyosun

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Haciz vs varsa ivd’den onları gizle o zaman e devlet üzerinden görünmüyor

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
200 tlydi ben alırken başvuru parası veriyosun onaylanirsa ilk taksit ondan sayılıyo onaylanmazsa parayi geri alıyosun
Alakası yok başvuru parası falan -
Evkur'un sitesinden başvur evine gelip bakıyorlar yaşıyor musun diye ikamet adresinde.
sonra direk telefonu getiriyorlar.
ben 3 tane aldım ama tavsiye kesinlikle etmem ödemezsen tam orospu çocuğu bunlar

aslnmcht

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
318
75
28
Mağazaya gitsem hemen alır mıyım ?
Evkur'un sitesinden başvur evine gelip bakıyorlar yaşıyor musun diye ikamet adresinde.
ben 3 tane aldım ama tavsiye kesinlikle etmem ödemezsen tam orospu çocuğu bunlar

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Ne zamandı bu yasananlar

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
Evkur değil evyık bunlar almayin birşey

aslnmcht

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
318
75
28
Beyler 3 sene önce icraya gitmişti garantiden kredim. Kapatmıştım 3 sene oldu. Şimdi 2-3 aydır bı işte çalışıyorum avans hesap bile vermiyor garanti. Hiç kredi Kartımda yok.

Mustafa1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,424
540
113
Beyler 3 sene önce icraya gitmişti garantiden kredim. Kapatmıştım 3 sene oldu. Şimdi 2-3 aydır bı işte çalışıyorum avans hesap bile vermiyor garanti. Hiç kredi Kartımda yok.
Olmaması yararına eğer olursa isin yaş YouTube deki hayatını kumardan bitiren kişilere benzersin varsa oyna yoksa izle kredi çekip karttan çekip oynama

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Pişmanlık dostum 5 yıl önce 2 bin liraya bilgisayar almıştım ıssız kalınca 5. Taksitte sonra odeyemedim 5 ay kadar gecikti sonra ilk 4 bin oldu borç ödedim 5 taksitten hariç sonra bunu tekrar toplu taksit yaptık 5 bin oldu birsekilde yine gecikti 3-4 ay daha sonra toplu olarak 7 bin daha ödedik yani 2 bine aldığım bilgisayara 10 k kadar ödedim enflasyon yüzünden şimdi satsam 13 k eder zaten ama sıkıntı

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Pişmanlık dostum 5 yıl önce 2 bin liraya bilgisayar almıştım ıssız kalınca 5. Taksitte sonra odeyemedim 5 ay kadar gecikti sonra ilk 4 bin oldu borç ödedim 5 taksitten hariç sonra bunu tekrar toplu taksit yaptık 5 bin oldu birsekilde yine gecikti 3-4 ay daha sonra toplu olarak 7 bin daha ödedik yani 2 bine aldığım bilgisayara 10 k kadar ödedim enflasyon yüzünden şimdi satsam 13 k eder zaten ama sıkıntı
Aynen daha bugün ben de 4000 e aldığım telefona icra ödeme emri yüzünden toplamda 6600 ödedim

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
isternet şube farketmez başvuru yapıyorsun evine geliyorlar bakıyorlar sicilin temizse veriyorlar değişen kefil istiyorlar kefil gidiyor kağıt falan imzalıyor telefon evine geliyor mağazadan vermiyorlar süreçte 1 2 hafta sürüyor

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Aynen daha bugün ben de 4000 e aldığım telefona icra ödeme emri yüzünden toplamda 6600 ödedim
Benimde öyle oldu 1400 borç 4 senede 4500 oldu aradım hukuk bürosunu 2k var dedim başka ödeyemem dedim 2 k ödedim dosya kapandı

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Hukuk bürosuna devredilen borçlarınızı direk ödemeyin anlaşma yoluna gidin bunlar ne alırsak kar gözüyle bakıyor zaten