Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti evolaydis / 03.08.2020 İsviçre Ligi Kapanış Korner+Gol

Kupon Miktarı
50
Kupon Oranı
13.13

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Vakit en olsa Luzern e başardım 7 oranı var o kadar eminim ki kazanacagindan

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Tahun beraberlik golünü atınca Sion hemen 2 geldi gördünüz di mi

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
basel maçında çok fazla kişi kaybetmiştir aynı şekil mjabi maçında 5 gündür falan oynamıyorum slotta iyi kazandım cidden spor kanser nedeni

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Şu güzelim kuponu VAR devreye girerek mahvetti 41 de Santis Laguna 2 yi attı ve VAR o gölde hiçbişe olmadığı halde gölü verdikten sonra iptal ettiler Santos Laguna nitwitter sayfasına girdim hakem şikeci falan yazdım onlar da taraftarlar da yolsuzluk iddialarına yeni bir maç diye yazmışlar içim kan ağladı resmen mis gibi gölü yediler işte bu maçta bise vardı acın izleyin Santos Laguna-Guadalajara Chivas gecek maç o gelseydi son maçım Young Boys-St. Gallen iy. 2 üst oynamıştım o kadar emindim ki çünkü geleceğinden şimdi bu kupona yazık olmadı mi hakeme etmedigim küfür kalmadı resmen alt oynamışlar belli
Screenshot_20200803-234012.png

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Şu güzelim kuponu VAR devreye girerek mahvetti 41 de Santis Laguna 2 yi attı ve VAR o gölde hiçbişe olmadığı halde gölü verdikten sonra iptal ettiler Santos Laguna nitwitter sayfasına girdim hakem şikeci falan yazdım onlar da taraftarlar da yolsuzluk iddialarına yeni bir maç diye yazmışlar içim kan ağladı resmen mis gibi gölü yediler işte bu maçta bise vardı acın izleyin Santos Laguna-Guadalajara Chivas gecek maç o gelseydi son maçım Young Boys-St. Gallen iy. 2 üst oynamıştım o kadar emindim ki çünkü geleceğinden şimdi bu kupona yazık olmadı mi hakeme etmedigim küfür kalmadı resmen alt oynamışlar belli
Ekli dosyayı görüntüle 86278
Buyrun izleyin eminim hiçbiriniz böyle iptal edilen bir gol gormediniz VAR dan göremezsiniz de