Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı evolaydis / 22.11.2020 İlk Yarı Deplasman Golü

Kupon Miktarı
50
Kupon Oranı
22.34

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Kaldık ıspanya ya burası degerlenır sımdık :)

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,979
44,350
113
Ilk yari deplasmanlardan goller bekliyoruz.
Hatayspor evinde Çaykur Rizespor a karşı hızlı baslar gözlerne kestirmişlerdir ama ilk yarıdan Çyakur Rizespor golü bulur hızlı bir atakla
Sampdoria böyle maçlarda gol yiyen bir takım ve Bologna da ilk yarıdan golü bulur
Everton tam moralini yükseltebilecek bir deplasmanda ve ağları ilk yarıdan sarsmaması için hiç bir neden yok
Real Valladolid ligdeki ilk maçini kazanarak buraya geldi o 90 dakikanın devamını bu ilk 45 dakikada Granada ağlarını havalandırarak devam eder moraller çok yüksek belki bir duran top organizasyonundan gelebilir ilk gol.
Bu tahminler ışığında kuponu yaptım gerisi bu 4 takıma kaldı:)

Ekli dosyayı görüntüle 105719
En zor maç en sona kalmıs be. Oda gelir umarım

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
3 te 3 Bologna 45 te attı bise diyecem kuponun tutacağını burdan anlayın gece kuponu yaparken Real Valladolid mi Getafe mi dedim Real Valladolid yazdım çıkardım Getafe yazdım sonra bi daha çıkardım Real Valladolid yazdım Getafe 0-0 bitmiş bence bu kırılma noktasıydı destek veren herkese de teşekkür ederim hadi Real Valladolid ilk maçını kazandın geçen hafta bu moralle Granada deplasmanında erken gol atıp öne geçersin zaten lig sonuncusu diye bu oran herhalde

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
3 te 3 Bologna 45 te attı bise diyecem kuponun tutacağını burdan anlayın gece kuponu yaparken Real Valladolid mi Getafe mi dedim Real Valladolid yazdım çıkardım Getafe yazdım sonra bi daha çıkardım Real Valladolid yazdım Getafe 0-0 bitmiş bence bu kırılma noktasıydı destek veren herkese de teşekkür ederim hadi Real Valladolid ilk maçını kazandın geçen hafta bu moralle Granada deplasmanında erken gol atıp öne geçersin zaten lig sonuncusu diye bu oran herhalde
Inanc tam yesıllendırecem burayı :)

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,979
44,350
113
Mekanın sahibi gelmiş 😁😁