Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Evolobet 20 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxxokan1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
166
55
28
Kardeş aynı karsilasma alt üst va va dahil değildir diyor tam anlamadım işte yani ne demek istiyor

Bcin20

Üye
Yeni Üye
28
3
3
Simdi arkadaslar siteye 50 tl bi para yatirim yaptim ama slot oyunlarina giremiyorum niye boyle sacmalik olurmu

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,355
2,515
113
akşam başka site atarım çok sonra görüp 3 saat sırada beklemeyin

MyLifes

Üye
Yeni Üye
37
4
8
Anasını satiyim 20 değil 100 lira yatırım yapsam bakiyeyi 101 edemeden batiriyorum 20 lira bonusu 590 lira nasıl ettim ona şaşırıyorum Guinness rekorlar kitabına girdim şilte vermeleri lazım bana

Cikcik

Benim adım rahmi arkadeslar
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
247
43
Girmedim. kapanmis site selkan

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
Bu site hikaye yav ödeme filan yapmaz bunlar belki de 20 lirayı 500 eden 3 kişi varsa üç kişiden biriyim bakiyem 590 TL çekim veremiyorum hesabınıza tanımlı bonus var çekim veremezsiniz diye uyarı çıkıyor canlı desteğe bağlanıyorum devamli reddediyor uzak durun bu siteden ödeme filan yapmaz bunlar
Aynen dost gecen bende aldım 20 tl. 537 yaptım cekim vericem tanimli bonus var cekim veremezsiniz diyor. Canlıya baglanıyorum bakiyeyi duzenleyim 200 cekim vermek icin. Tamam cekim verin diyip duruyor ama verilmiyordu. Sabahı bekledim baglandim tekrar bana sosyal live oynamissiniz diye sacma sapan alakasız sorun cıkardi. Bakiyeyi 20 tl dusurdu tekrar sporda cevirin dediler. Dalga gecdiler yani anlicagin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...