Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Extrabet 20₺ Deneme Bonusu Yatırımsız

Mstfn6

Yeni üye
Yeni Üye
4
2
3
200 çekim verdim 10 dakika sonra hesaba giremedim nedenini canlıya sordum mail adresi verip acilmamak üzere engellendi hesabınız dediler

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Site engelliyor canlı destek gözükmüyor beyler site orospu çocuğu çıktı rahatta kalın

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Site para dağıttı çok ondan artık engelliyor rahatta kalın dolandirilanlar aglamasin

Mstfn6

Yeni üye
Yeni Üye
4
2
3
Deneme bonusu aldığım şartları tamamladığım extrabet de çekim talebi verdim tam 10 dakika sonra engellediler siteden canlıya yazdimda e-posta adresi veriyor ve atıyor canlıdan aman bulaşmayın ödemeyi çekip üstüne 300 koyup 500 TL'lik yatırım yapacaktım kendileri kaybetti neyse uzak durun

Fatnoob

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
65
9
8
Deneme bonusu aldığım şartları tamamladığım extrabet de çekim talebi verdim tam 10 dakika sonra engellediler siteden canlıya yazdimda e-posta adresi veriyor ve atıyor canlıdan aman bulaşmayın ödemeyi çekip üstüne 300 koyup 500 TL'lik yatırım yapacaktım kendileri kaybetti neyse uzak durun
Eminim öyledir

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
adamlar bonus kazancimi sildi hesabınız açılmamak üzere kapatılmıştır dedi hiç bir açıklama yapmadılar belliki millet iyi geçirmiş bunlara baya ödeme yapmışlar :)

ZorZerre

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,239
2,238
113
Öylesine aldım ama 200 yapıp talep verdim izin oldu. Parası kalanların neden kaldı belki desteğe yazarsanız ödeme yaparlar?
AF5AEFF6-A2FB-4F26-B81D-554F201FABBE.jpeg