Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Extrabet 50 TL Deneme Bonusu

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,851
9,944
113
Bu siteye üye olmayan var mı hala

coskunoz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
131
43
Extarabet tam şarlatan kazançlar kayıpları gecince hemen günluk 200 tl çekim limiti koydu neymiş risk birimi öyle uygun görmüş boşuna büyük paralar yatırıp benim gibi mağdur olmayın ispat edebilirim

HASANOV

Üye
Yeni Üye
29
25
13
Extarabet tam şarlatan kazançlar kayıpları gecince hemen günluk 200 tl çekim limiti koydu neymiş risk birimi öyle uygun görmüş boşuna büyük paralar yatırıp benim gibi mağdur olmayın ispat edebilirim
aynen brocum kendi risk birimi yok Betconun kendi risk sistemini kullanıyor bunlar. Dediğin gibi orada mantık eğer çekimin yatırımınızdan fazla ise limit artı No Bonus yapıyor .

mami3545

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
184
20
18
şanş bonus dilenmektense kumbara daha iyiydi ne aldını biliyosun aysonu kumbara bonus varken iyiydi yatırmlarım düştü şimdi çekim güzel ama

coskunoz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
436
131
43
3 gün önce baktım bonus talebi dahi kaldırmışlar benden degim gibi sorunlu sıkıntılı site gerçi piyasanın yüzde 95 i böyle bir iki site dışındakiler hapsi aynı vur kaç sonra farklı ismle yine devam extarabet ve betbeyden darbeyi yedim dahada betson dışına çıkmıyorum saygılar