Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

EZEL Dizisinden En Sevdiğiniz Sahneler Alıntılar

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Benim hiçbir zaman unutamadığım o sözler...

Herkes öldürür sevdiğini kulak verin bu dediklerime kimi bir bakışıyla yapar bunu, kimi Dalkavukça sözlerler.
Korkakla öpücük ile öldürür, Yürekliler kılıç darbeleriyle!

Ben hala arada Tuncel kurtizi açar dinlerim, varsa sizinde sevdiginiz sahneleri paylaşalım nostaljileşelim :)

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,891
834
113
40 Sene önce buraya bir adam indi.Elinde bir bavul cebinde bir bıçak o kadar... Tek başınaydı, koca dünya kulağına yapamazsın diyordu, ona buradan giremezsin dediler, girdi. Ona burada kalamazsın dediler kaldı. Ona sen köyden bir fukarasın, sen tek başına bu halinle bu koca dünyanın tepesine mi çıkıcaksın? yapamazsın dediler, yaptı.

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
40 Sene önce buraya bir adam indi.Elinde bir bavul cebinde bir bıçak o kadar... Tek başınaydı, koca dünya kulağına yapamazsın diyordu, ona buradan giremezsin dediler, girdi. Ona burada kalamazsın dediler kaldı. Ona sen köyden bir fukarasın, sen tek başına bu halinle bu koca dünyanın tepesine mi çıkıcaksın? yapamazsın dediler, yaptı.
Yaaaaaaaaaa

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,222
1,755
113
Ömer iyi çocuktu ama fena bir kusuru vardı.

İnsanlara fazla güveniyordu.

Sırf seviyor diye onları tanıdığını zannediyordu.

Eğer geri dönüp söyleyebilseydim söylerdim.

‘Ömer derdim her ihanet sevgi ile başlar.

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,391
64,241
113
-yine sekiz olmuşsun... iyi de sekiz eylül geçti... ne diyeceğiz şimdi sana... dokuz...
-gülmeyince anla, cevap vermeyince anla uzaklaşman gereken zamanı baba!
-sekiz! o bakışı ben öğrettim sana o bakış benim. senin o öfken varya o öfke benim. ben senin arkadaşın mıyım? ben senin hocan mıyım ? ben senin baban mıyım?... ben senin hiçbir şeyin olmadım... peki sen benim neyimsin?
-silahınım..
-öyleyse kullan artık o silahı...

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
ben bu dizileri sadece ev hanımları izler sanırdım , son izlediğim yerli dizi avrupa yakasıydı:)

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
-yine sekiz olmuşsun... iyi de sekiz eylül geçti... ne diyeceğiz şimdi sana... dokuz...
-gülmeyince anla, cevap vermeyince anla uzaklaşman gereken zamanı baba!
-sekiz! o bakışı ben öğrettim sana o bakış benim. senin o öfken varya o öfke benim. ben senin arkadaşın mıyım? ben senin hocan mıyım ? ben senin baban mıyım?... ben senin hiçbir şeyin olmadım... peki sen benim neyimsin?
-silahınım..
-öyleyse kullan artık o silahı...
Dostt kırılma anlarını hatırlatıyosun eyv :)

burakblgc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
245
115
43
Ezelin Ali'nin yüzüne niye lan niye diye haykırması...

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Yok be kardeşim şuan pskolojin el verirmi izlemeye bilemem ama ben 4 kez bitirdim bu diziyi
nasıl bir psikoloji gerekiyor :)
hadi 1.5 saatlik filmi 4 kez izlersinde 40-50 bölümlük diziyi izlemek için piskoloji değilde bayağı boş zaman lazım:)

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
nasıl bir psikoloji gerekiyor :)
hadi 1.5 saatlik filmi 4 kez izlersinde 40-50 bölümlük diziyi izlemek için piskoloji değilde bayağı boş zaman lazım:)
Dostum zamaninda izledik diyoruz, senin ne demeye çalıştığını biliyorumda o kafadan vazgeç sen, 70 küsür bölüm bu arada dizi.